2733
2739
عنوان

میخوام ساز ویولن شروع کنم

10543 بازدید | 31 پست

سلام دوستان 

سال نو مبارک

من قصد شروع کار با ویولن دارم اما هیچ اطلاعاتی ندارم به این ساز علاقه دارم ولی بهم گفتن مناسب دختر نیست و خیلی سخته حالا اگر کسی تجربه داره بهم بگه و اینکه اگر آموزشگاه یا مرکزمناسبی رو در شیراز برای تدریس سراغ داریدممنون میشم مطلعم کنید 

البته طراحی هم خیلی دوست دارم اینم اگر مربی خوبی سراغ دارید ممنون میشم  

من رفیقم ویالونه خیلیییی خوبه برو 

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

ويلن مناسب دختر نيست😐

اين يكي جديدي بود

فقط مناسب بيژن مرتضويه لابد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانم و اقا نداره حتما برو موفق میشی. افرین به شما که از وقتت و استعدادت می خوای استفاده کنی

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون

من توام یا تو منی همشهری

ب منم بگید😁من ویولون و گیتار و پیانو دوس میدارم

ولی از همشون تنبک زدن رو دبه ترشی رو بلدم😂

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2738

من موسسه ابنوس گیتار میرم

یه استاد ویولن هست چن تا دختر بچه میان مادراشون خیلی راضین خیلیم استادش جدیه‌.اگه بخوای میپرسم اسمشو

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه

دیگه سازم دختر و پسر داره؟

نه جانم من خودم که نه ولی خیلی از دوستام ویولون میزنن خیلیم خوب میزنن

موفق باشی ایشالا

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

ولی اینم بگم ساز خیلی سختیه اگه با همه وجودت علاقه داری و صبر و حوصله داری برو

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2706