2737
2739
عنوان

داییم فوت کرده حالا...

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 28 پست
خب یعنی بازم شام دعوت کنمشون یا فقط چای و شیرینی میوه اخه خواهرمم دوتا بچه کوچیک داره همش میگه با ا ...

به نظرم دعوت نه 

ولي بپرس بگو مياييد خونمون ؟ بگو قبلش خبر بديد ،ولي خب تازه عروسي احتمالا نميخوان اذيت بشي 

گاهي با يك اشتباه نوزده نميشي صفر ميشي 💕

استارتر اگه برای خونوادت مهمه که مثلا نشون بدی عزادار هستی مثلا شیرینی نذاری خب شیرینی نذار از این شیرینی های مخصوص ختم بذار میکادو میگن میشگا میگن با خرما بذار

اگه براشون خیلی مهم نیس این چیزا همون پذیرایی عادی کن

برای ناهار یا شام هم حتما دعوت کن از راه دور اومدن دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه دایی خواهرات و برادر مادرت نیست؟

خودتون هستید دیگه. به نظرم سخت نگیر. الان خال مادرت از همه تون بدتره. پذیرایی معمولی داشته باشید. تونشتید یه حلوا یا شله زرد نذری هم برای دایی بپزید.

خب یعنی بازم شام دعوت کنمشون یا فقط چای و شیرینی میوه اخه خواهرمم دوتا بچه کوچیک داره همش میگه با ا ...

عزیزم خدا دایی تون رحمتشون کنه 

شما نباید اجیل و شیرینی بگذارید 

اما خرما بگذارید 

خواهرات از شهرستان اومدن دعوت دیگه چیه

یعنی این همه راه اومدن ولی خونه شما نمیان سر بزنن؟؟؟

در مورد شام ... شام منافاتی با عزاداری نداره 

اگه راه دستته شام بده وگرنه نه 

عزاداری کاری به شام نداره 

فقط ببین مقدوره شام بدی یا نه

یا ابالفضل العباس علمدار 
2728
بستگی به خودت داره اگه توانشو داری شام ببهتره ...مثلا من خودم میدونم تو همچین موقعیتی باشم حتما شام ...

خب شام یه کم از نظر هزینش واسمون سخت میشه

چون مامان و بابام و سه تاخواهرام با شوهرا و بچه هاشون هستن

نمیشه که یکیشونو بگم بقیه رو نگم

یا خواهرمو بگم مامان بابام نیان

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
چرا انقد بعضیا نظرشونو تند و با کنایه میگن!!!؟؟؟ خب اروم و‌محترمانه بگید دیگه انگار دنبال دعوان

متاسفانه وقتی یه سوالی براشون پیش پاافتاده باشه همینه 

ولی متوجه نیستن ممکنه سوال خودشون هم برا یکی دیگه ساده باشه

یا ابالفضل العباس علمدار 

۳روزه دایت فوت کرده؟؟نمی خواد مهمونی چیه...اصلا اونا نمیان

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2738

وقتی شما برای دعوت خواهرت بعده یک سال میای تامیک میزنی ک دعوت کنم یا نه؟ما چی بگیم،؟؟

خب معلومه ک باید دعوتشون کنی ی دورهمهی مختصر بگیر فقط شام و چای و میوه شیرینی هم نزار چون داییت تازه فوت کرده

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
وقتی شما برای دعوت خواهرت بعده یک سال میای تامیک میزنی ک دعوت کنم یا نه؟ما چی بگیم،؟؟ خب معلومه ک ب ...

وا دوس داشتم سوالمو بپرسم چرا میزنی

ناراحت شدی نیا تاپیکم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
خب شام یه کم از نظر هزینش واسمون سخت میشه چون مامان و بابام و سه تاخواهرام با شوهرا و بچه هاشون هست ...

آها پس اگه اینجوریه عصرونه دعوت کن ینی اگه بعد از ظهر اومدن میتونی شیرینی و میوه و همه چی بدی یه سالاد ساده مث سالاد الویه هم تدارک ببینی اینجوری میشه یه پذیرایی سبک البته اگه اونم سخته همون پذیرایی ساده خوبه ولی اینکه کلا نیان بده به نظرم حتما دعوتشون کن

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
متاسفانه وقتی یه سوالی براشون پیش پاافتاده باشه همینه  ولی متوجه نیستن ممکنه سوال خودشون هم بر ...

اره خیلیاشونم بی نهایت بی ادبن

خب من تازه عروسم این چیزارو نمی دونم

چه عیبی داره بپرسم