2733
2734
عنوان

داییم فوت کرده حالا...

627 بازدید | 28 پست

نمی دونم باید کسی رو خونمون دعوت کنم یا نه واسه عید دیدنی

خواهرام از شهرستان اومدن اگر دعوتشون کنم باید مامان بابامم بگم دیگه

اصلا مناسبتی داره؟

اگر بگمشون شیرینی نیارم؟

بعد میگم یه بار از بعد عروسیم که پارسال بوده شام دعوتشون کردم.دیگه شام ک لازم نیست بدم ها؟

کمکم کنید هیچی از این مراسما سردر نمیارم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

چرا سخت میگیری به خودت خواهراتن دیگه دعوتشون کنی خیلی خودمونی نیازی نیست انقد بری تو فکر 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ن بابا چ ایرادی داره منم مادربزرگم فوت شده 

نمیشه زندگی مختل بشه همه عزا بگیرن

زنده ها ب زندگی نیاز دارن

خدا بیامرزه دایی رو 

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بعد دعوت  کنی مهمونیه دیگه ینی چی شیرینی ندم میوه ندم اره چایی هم نده به نظرم😐😐😐😐

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

قرار نیست که بزن و برقص باشه مهمونی عادی و صله ارحام بنظرم تناقضی با عزاداری نداره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738

بستگی داره داییت جوون بوده یا پیر!!  به مرگ طبیعی و بیماری مرده یا حادثه و ناگهانی؟  رابطه ات با دایی ات چطور بوده صمیمی بوده یا سالی یه بار؟  خودتدچه حسی داری بی تفاوتی یا عزا دار!!!

به هر حال یه مقدار باید مراعات بکنی!!

چرا سخت میگیری به خودت خواهراتن دیگه دعوتشون کنی خیلی خودمونی نیازی نیست انقد بری تو فکر 

خب یعنی بازم شام دعوت کنمشون یا فقط چای و شیرینی میوه

اخه خواهرمم دوتا بچه کوچیک داره همش میگه با اینا سختمه بیام خونت

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
خب یعنی بازم شام دعوت کنمشون یا فقط چای و شیرینی میوه اخه خواهرمم دوتا بچه کوچیک داره همش میگه با ا ...

بستگی به خودت داره اگه توانشو داری شام ببهتره ...مثلا من خودم میدونم تو همچین موقعیتی باشم حتما شام دعوت میکنم پذیرایی عالی ام انجام میدم حالا شما رسم و رسوماتتون چیه اگه رسم خاصی ندارید پس دعوت کن

2706