2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا خردادی از کجا گيربيارم  همه با هم برای من دعا کنید خدا یک خردادی خوب نصیبم کنه

خخخ اگه اهل خیانت نمیخای و خیلی حساس تیر ماهی ها خیلی مقید ب خانواده ان.شهریور و بهمن اصن پایبند نیستن.آدرماهی ها خییییلی خوبن .مردادی ها هم زندگی بی حاشیه میخان.آبانی ها تنوع طلب این تجربیات من.فروردینی هام کلا زندگی گذراست براشون در حال زندگی میکنن تا آینده نگری

گفت خاکستر به آتش:تورا می بخشم...ولی.....تبر را نه!!!
2728
تو که تیرماهی هستی یکم از خصوصیاتت بگو ببینم بامن میخونه؟؟؟اخه منم‌تیرماهیم

خیلی احساساتی و عشقولانه ام

زود عصبانی میشم وحشتناکم عصبانی میشم ولی زود آروم میشم و پشیمون از رفتارم

اما وقتی آرومم خیلی  مهربونم

خوش سلیقه ام همه بهم میگن

درسمم خوبه

حرف تو دلم نمی مونه دهن لق

دلم واسه همه می سوزه نمی تونم با کسی قهر باشم

خیلی گرمم😁

و اندکی تنبل خوش گذرونی دوست دارم

شخصیت درون گرا دارم و بهترین دوستام خواهرامن

دست پختمم عالیه

همسرم فروردینیه تو بیشتر چیزا بر عکس منه اما خیلی بهم وابسته ایم زندگیمون خیلی عشقولانه هست

2738

برادر شوهرم و شوهر دخترخاله م خرداد ماهی هستن هر دو دور و ورشون رو دختر میگیره با اینکه منظوری ندارن ولی خیلی با خانوم ها راحتن 

ولی هر دو آدم های درستی هستن 

غیرتی هم نیستن اصلا همینجوری که خودشون راحتن شما رو هم راحت میزارن

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

وای عزیزم عشق من خردادیه...

بهت بگم بسیار غیر قابل پیش بینی ...

دست نیافتنی..

مغرور..خشن..کمی عصبی ..خیلی جذاب..

چند شخصیته ..

گاهی مثل یه مسربچه گاهی انگار بابامه 

گاهی خیلی ایده ال ومهربون 

گاهی بیرحم و بشدت غیر منطقی...

بسیار هااات و جذاب در رابطه عاشقانه...

خیلی رُک و روراست 

نمیتونی بفهمی درونش چی میگذره...

نمیدونی گاهی داره شوخی میکنه یاجدیه 

یهویی تصمیم میگیره وعملیش میکنه..

وخیلی هیجان انگیزه 

واصلا یکنواخت ومنظم نیست..

اگر باهمچین مردی زندگی میکنید زندگی اروم و یکنواختی نخواهی داشت و پرازفراز ونشیب وهیجان واتفاقات غیرمنتظره باش

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

خیلی هم به لباسشون حساسن

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
سلام مردادی 💝💝 من عاشق مردادی هام 😘😘

ای جان 💋💓😍

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

تعجب می‌کنم خانمای تحصیلکرده و امروزی اینقد با اطمینان از روی ماه تولد درمورد شخصیت و مزاج دیگران نظر می دن.🙄🙄🙄

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀