2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من اولش س داشت😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣باشه

گرگ باش!!! هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار  والا .......لایک و ریپلایم خیلی دوست دارم           
من خودم تیر ماهیم همسرم فروردینی چفت همیم یه مرد خرداد ماهی می شناسم خیلی آروم و مهربونم و زن دوسته ...

تو که تیرماهی هستی یکم از خصوصیاتت بگو ببینم بامن میخونه؟؟؟اخه منم‌تیرماهیم

2728

من یه خردادی میشناسم بشششدت صبوره خیلیم آقاست

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤
2740
بچه ها مردهای بهمنی چطورن ?با یک زن مهری میخونن ?

ب معنای واقعی بیخیال و بی هدف عمراااا بتونی بفهمی چی میخان و ب شدت سرد هستن واقعا تجربه کردم بهترین مرد ها آذری و مردادی هستن

گفت خاکستر به آتش:تورا می بخشم...ولی.....تبر را نه!!!
هیچکس دوس پسر ،همسر ،برادر و... بهمن ماهی نداره یعنی ?

پدرم بهمن ماهیه درصد وفاداریشون بالاس و آروم و متین و صبورن اما کمی تنبله و زیاد کاری  و اقتصادی نیس و یک دنده هم هست🤐

ب معنای واقعی بیخیال و بی هدف عمراااا بتونی بفهمی چی میخان و ب شدت سرد هستن واقعا تجربه کردم بهترین ...

این مورد من بهمنی بود ،اولش خیلی گرم و پیگیر و چرب زبانی میکرد بعد یهو از این رو به اون رو شد 

این مورد من بهمنی بود ،اولش خیلی گرم و پیگیر و چرب زبانی میکرد بعد یهو از این رو به اون رو شد 

اره دقیقا همینطوره.خردادی ها لارج هستن و دلسوز داداش من خیلی خوبه ولی الان ک مجرده آره خیلی دوس دختر داشت ولی شخصیت خودش خیلی خوبه دو رو نیس همه چیش مشخص

گفت خاکستر به آتش:تورا می بخشم...ولی.....تبر را نه!!!