2737
2739

اولا ک پدرشوهرم پیره و برام مثه پدرم عزیزه.من بابا صداش میکنم.مناسبت ها با شیرینی میرم خونشون.کاری از دستم بربیاد انجام میدم براشون.مثلا ی جفت دستگیره خوشگل دوختم براشون خوشحال شدن.خیلی مرد هست پدرشوهرم نمیدونم فقط چیکار کنم پول کمک شوهرم کنه داره ک منتها دلش نمیاد کمکمون کنه بریم سر زندگیمون شما چجوری تو دل پدرشوهرخودتون جا میدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بخوابون_دهنش#  

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

من ندارم😔

شوهرم ده سالش بوده پدرش از دنیا رفته

ولی همیشه براش دعا میکنم

شوهرم برام کاری کنه میگم خدا بابای خوبتو رحمت کنه

پسر اولم دنیا اومد خواب دیدم اومده خونمون برامون یه تابلو فرش بزرگ کادو آورده

خدا رحمتش کنه

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
2740
تو از خدا بخواه خود خودا کاری میکنه ک دل اونو ب نفع تو  رحم میکنه

عمه ذلیل شده اش گفت درس میکنم همه چی رو کو پس خستم شوهرم همه کاریشون میکنه قدرش نداره.خودم تازه عروسم خیر سرم همش ظرف بشورم خونشون تمیز کنم اخرم هرجی دارن بدن ب جاری

پدرشوهر من داییمه.مجرد که بودم کلی بغلم میکرد بااینکه بزرگ بودم نازمو میکشید و ... .عقد که کردیم کلا عوض شد.چون اخلاقش جوریه که ابتدای هر رابطه ای میخواد گربه رو دم حجله بکشه.با دامادشم همینطور بود.یادمه اوایل عقدمون به زور باهام دست میداد کم محلی میکرد بهم فقط در حد سلام و خدافظی باهام صحبت میکرد و خلاصه خیلییییی بیش از حد رفتارش باهام سنگین بود.در جواب تمام این رفتاراش هیچوقت بی احترامی بهش نکردم همیشه احترامشو داشتم و همیشه رفتارم باهاش درست بود.چاپلوسی نمیکردم ولی نسبت به رفتار نادرستش هم واکنش نشون نمیدادم.حتی پیش همسرم هم گله ای نداشتم.به مرور زمان رفتارش درست شد و برگشت به زمان مجردیم.شاید اگه منم یکم درجواب بی محبتیاش واکنش نشون میدادم یا گله و شکایت میکردم هیچوقت باهام خوب نمیشد

قضیه ی نارنگیها هم امضای شما بود درسته؟  کلا ادم باحالی هستی 😄😄😍

بله گلم😂😂

نظر لطفته عزیزم😘😘😘😘

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
پدرشوهر من داییمه.مجرد که بودم کلی بغلم میکرد بااینکه بزرگ بودم نازمو میکشید و ... .عقد که کردیم کلا ...

ای خواهر من ک شوتس ندارم خودمو و شوهرم هجش محبتشون میکنیم دریغ از ی ریال ک کمک شوهرم کنه بربم سر زندگی شوهدم ورشکست شد واگرنه ک پول نمیخست خودش پولدار بود

2706