2733
2739
عنوان

کادوی خواهر شوهرم به مناسبت تولد فرزندم

| مشاهده متن کامل بحث + 1668 بازدید | 86 پست
حالا ۳۰ تومن کم داده این کارا رو میکنی😐😐😐😐😐زشته  دستش درد نکنه

نه اصلن موضوع قیاس این دو عدد نیست ، کلی گفتم  عددهایی که من میدم  همیشه بیشتر از اونه   خوب نمیشه که  اگه الن من زایمان کردم  فردا نوه اون به دنیا میاد، الان بچه اون عروسی میکنه  فردا بچه من ، نمیشه که وقتی داره همیشه کمتر هزینه کنه  بالاخره اگه دوسمون داره  بیشتر باید توجه کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وا چه ربطی داره اخه اون عروسیه این تولد عجب بدجنسی هستی برادرشه داییه ها  یکم معرفت داشته باشین ...

نه عروسی نیست هنوز عقد هستن  واسه عروسی میخواستم نزدیک ۵۰۰ هزار هزینه کنم که فکر کنم تجدید نظر کنم ، چرا خواهر پول اونا ارزش داره  پول ما نداره،  مگه خواهرش عمه نیست چرا عمه بزرگه بدجنسی کنه  ولی ما معرفت داشته باشیم  تا حالا هم همیشه ما یه قدم بیشتر هزینه کردیم  وقتشه که به هرکسی همونقدر بها بدیم که بها میده

بله بیشتر میدن جشن تولد اول که نبوده 

خوب اینم پاگشای اول نبوده ، دخترشم پاگشا کردم  چه ربطی داره مگه هر روز من یه بچه میارم  کلن دو تاست دیگه ، بعدشم  اینم که آخرین جشنشون نیست فردا نوه اش میخواد دنیا بیاد ، فکر کنم شما کادوی عروسی رو با کادوی پا گشا اشتباه گرفتین  اونی که خوب هزینه میکنن کادوی عروسی هست 

خوب اینم پاگشای اول نبوده ، دخترشم پاگشا کردم  چه ربطی داره مگه هر روز من یه بچه میارم  کل ...

من تازه متوجه شدم بچتون بدنیا اومده رونمایی بهش ۷۰ دادن ؟  اینجوری کم دادن خدایی 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
2738
كف قيمت اون دست بندا ٤٠٠ تومنه!!!

ای بابا شما چرا حرف خودتون رو میزنید  یه تگ روش داش و من از روی تگ و مدلش قیمت رو تو دیجی کالا دیدم   مرض ندارم که دروغ بگم ، بیسواد هم نیستم  فقط دیجی کالا اینقدر طلای ریز داره  یک دهم گرم طلا