2726

سلام بچه ها  خواهر شوهر بزرگم یه دستبند از اینا که یه کوچولو طلا داره و دورش دونه تسبیحه بهم کادو داد  از همه کادو ها ارزونتر ، به ارزش ۷۰ هزار تومن   اونوقت من همون روز که پسرش رو پاگشا کرده بودم  ۱۰۰ هزار به عروسش کادو دادم  الان ناراحتم که چرا اینطوری میکنه؟ ندار هم نیست   هر وقت هر جا گیر میکنه سریع از شوهرم چک میگیره، چند ماهه پیش شوهرم واسش یه وام خوب گرفت در عرض یک هفته که خودش صد سال میدویید نمیتونست بگیره ، 

حالا ۷۰ با ۱۰۰ انچنان فرقی نداره فکر کنم 😑

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا منم میخوام عروسی پسرش یکی شبیه همون دستبند رو که از دیجی خریده برای عروسش بخرم  تا ببینم خ ...

عالیه

زنان را تشویق می‌کنم که یک لحظه به بدن‌هایشان ( سایز و شکل و اندازه‌اش) فکر نکنندو به جای آن به دستاوردهایشان،زندگیشان،رویاهایشان،اهداف‌شان،خوشحالی و رضایت خودشان فکر کنندو به جای اینکه فکر کنند چگونه بدن‌هایشان را کوچکتر کنند،به این فکر کنند که رویاها، هدف‌ها، شادی و رضایت خودشان را گسترش بدهند. - جمیله جمیل
2706