2737
2734
عنوان

دوستان توجه کنین: شیراز الان زیر آب نیست!

| مشاهده متن کامل بحث + 27390 بازدید | 358 پست
عزیزم ممنون که جواب دادی.الحمدالله،ان شاءالله اوضاع خیلی زود به حالت عادی برگرده و مردم دوباره سر پا ...

ممنون.ان شاءالله 

الآن همچنان بارون هست.بعضی خیابون ها که آب بالا اومده تقریبا تا زیر زانو ولی خداروشکر حادثه ای دیگه نداشتیم

ان شاءالله دامن همه ی منتظرا سبز شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تمام ذهنم پیش پاسارگاد و  تخت جمشید که خراب نشه با این بارون  البته اونا بلد بودن چه ...

خخخخ شمافکرکردی الان تخت حمشید واقعا دست نخورده وسالم ازاون دوران تاالان مونده؟؟ستوناش تابلوئن که شکستن ودوباره ساختنشون. خیلی واضحه

2742
بله  وسط شهر خونمونه

عزیزم ما خرم بید موندیم هنوز اگه تا فردا هوا خوب شد میشه بهم یه خبری بدی . ما تا کی باید بمونیم اینجا تهرانم خطریه نمیتونیم برگردیم

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

بچه ها این لینک رو ببینین به دردتون میخوره 

چطور از خطرات سیل در امان باشیم ؟

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
2738
احتمالا فردا خوب بشع شرایط چشم خبر میدم 

مرسی عزیزم خیلی لطف میکنی

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
یاااا خدا! بابا مگه من گفتم وسایل خیلیا زیر اب نیست؟  چرا متوجه هدف ابن تاپیک نشدی، خیلی سادس ...

نمیدونم چرا متوجه منظورم نمیشی دوست عزیز.دقیقا تو پیامت اشاره کردی مثله گلستان وسایل خیلی ها زیر اب نیس من گفتم هس دوباره الان میگی من کِی گفتم وسایل خیلیا زیر اب نیست..😐😐😐😐😐حوصله ندارم اسکرین بگیرم از حرفات بفرستم.بیخیال 

2706