2752
2734
عنوان

دوستان توجه کنین: شیراز الان زیر آب نیست!

| مشاهده متن کامل بحث + 27392 بازدید | 358 پست
اي جان منم تخت جمشيدم  چطور شد بالاخره يكي از شهر خودم ديدم اينجا كجاي شهر  زندگي ميك ...

سلام عجقم من شهرک مهدیه ام شما کجایی

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عجقم من شهرک مهدیه ام شما کجایی

مافرمانداري هستيم عزيزم خيلي خوش حال شدم  يك هم شهري ديدم اينجا ازحالا به بعد جزع ليست مورد علاقه هام هستي😍😍😍😍😍😍

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
2731
مافرمانداري هستيم عزيزم خيلي خوش حال شدم  يك هم شهري ديدم اينجا ازحالا به بعد جزع ليست مور ...

عزیزمممممم درخواست دوستی میدم بت

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
مامان وبابامم وخواهروبرادرم رفتن شیراز مسافرت نگرانشونم😭😭😭😭

عزیزم مگران نباش همه چی آرومه...ا ن اتفاق دیروزم نادر بوده و اشتباه از خوده دولت..بالاخره پرده از گوه کاریاشون برداشته میشه وگرنه سیل هم بخواد بیاد یهو این همه آب با فشار زیاد نمیاد که ماشینا را رو هم جمع کنه...گویا راه آب رو که بستهبکدن هیییچ..سدی ساخته بودن برای ابیاری درختای اون منطقه که تحمل زیاد بودن و فشار آب رو نداشته و ترکیده و اینجور اب مثل سونامی مردم رک درگیر کرده..

خدایاااااا .....من سکوتت را نمی بخشم...
عزیزم مگران نباش همه چی آرومه...ا ن اتفاق دیروزم نادر بوده و اشتباه از خوده دولت..بالاخره پرده از گو ...

نه عزیزم همچین چیزی نیست,, هیچ سدی نترکیده شیراز

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....

من دیروز به محل حادثه رفتم با شوهرم دلیل ناگهانی بالا زدن آب این بود که دریچه ای که گذاشتن جایگزین دره ای که قبلا بوده و الان خیابون شده آشغال میگیره و آب رد نمیشه و همین باعث میشه اب جمع شه و این وضعیت پیش بیاد اون عزیزایی که اونجا بودن دیدن حتما رو به روی بیمارستان مادر و کودک

بچه های فقیر فقط در زنگ انشاء تعطیلات را به کنار دریا میروند
خب عزیزم الانم وسایل خیلی ها زیر ابه😟😟😟درسته مثل گلستان نیس ولی وسایل بعضی ها زیره ابه رفتن خونه ...

یاااا خدا!

بابا مگه من گفتم وسایل خیلیا زیر اب نیست؟

چرا متوجه هدف ابن تاپیک نشدی، خیلی سادست...

همین دیشب و امروز صبح دوستایی که شهرای دیگه داشتیم زنگ زدن،

یه سوالایی پرسیدن، که معلوم شد بازار شایعات خیلی داغه