2733
2734
عنوان

قهر من با خانواده همسر

266 بازدید | 18 پست

سلام تو تاپیکهای قبلیم گفتم که چند روز به عروسی برادر شوهرم مادر شوهرم زنگ زد و سر حرفی بحث شدو کلی بهم بد وبیراه گفت و اخرم گفت نه خودتو میخایم نه بچتو عروسی نیا مامانمم که خاست میونه داری کنه به اونم همین حرفارو زد حالا من نرفتم عروسی عید شد هم نرفتم هونشون فقط چند شب پیش که رفتیم عیدی خونه فامیل که همسایه مادر شوهرمه شوهرم گفت من برم پیش مادرم گفتم برو گفت بچرو ببرم من نزاشتم که مامانمم اصرار که بده بچرو ببره منم دادم اوناهم فهمیدن که من ناراحتم شوهرم و مامانم میگن تو ادامه نده برو و اشتی کن اما من تصمیم دارم دیگه پامو نزارم خونشون البته تا الان خیلی توهین و بی احترامی شنیدم ازشون  خیلی

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خوب کردی همینطوری ادامه بده تا بفهمن اشتباه کردن

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
خیلی پافشاری نکن رابطه ات با شوهرتم خراب میشه اون از خانواده اش نمیگدره

شوهرم اصرار نداره فقط گاهی میگه اونم میگه تو حق داری بهت بد کردن منم مانع رفتن اون نمیشم گرچه اونم دل خوشی نداره 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
2706