2737
2739
بچه ها من دیشب نزدیکی داشتم ولی مشکوکم به اینکه باردار شده باشم الان چیکار کنم؟بی بی چک نشون میده؟یا قرص LDو HD چند تا؟
برای خودت زندگی کن! کسی که تو را دوست داشته باشد با تو میماند. برای دوست داشتنت میجنگد. اما اگر دوستت نداشته باشد به هر بهانه ای میرود...
یه قرص تو داروخونه ها هست به همین اسم .
لوونورژسترول .
دوتا توی یه بسته بندی یه . یکی الن و یکی 12 ساعت دییگه
وبلاگهای من : بارداری و زایمان و پاسخ به سوالات / غذا و شیرینی و عکس و دستور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز بخورم دیر نیست؟ LD یا HD ؟
برای خودت زندگی کن! کسی که تو را دوست داشته باشد با تو میماند. برای دوست داشتنت میجنگد. اما اگر دوستت نداشته باشد به هر بهانه ای میرود...
2731
بعدشم ، بعد از نزدیکی یک روز طول میکشه تا اسپررم و تخمک لقاح کنن . 3 روز هم تخمک طول میکشه تا از لوله هل بیاد تو رحم . یکی دو روز هم تو رحم سرگردونه .

7 روز پس از نزدیکی لانه گزینی انجام میشه و کمی طول میکشه تا تست حاملگی مثبت بشه . نه چند ساعت پس از نزدیکی!
وبلاگهای من : بارداری و زایمان و پاسخ به سوالات / غذا و شیرینی و عکس و دستور
2738
بچه ها به شوهرم میگم نگرانم میخوام برم داروخانه میگه نه من به خودم مطمئنم نگران نباش قرص نخور ولی می ترسم