2726
بچه ها من دیشب نزدیکی داشتم ولی مشکوکم به اینکه باردار شده باشم الان چیکار کنم؟بی بی چک نشون میده؟یا قرص LDو HD چند تا؟
برای خودت زندگی کن! کسی که تو را دوست داشته باشد با تو میماند. برای دوست داشتنت میجنگد. اما اگر دوستت نداشته باشد به هر بهانه ای میرود...
یه قرص تو داروخونه ها هست به همین اسم .
لوونورژسترول .
دوتا توی یه بسته بندی یه . یکی الن و یکی 12 ساعت دییگه
وبلاگهای من : بارداری و زایمان و پاسخ به سوالات / غذا و شیرینی و عکس و دستور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز بخورم دیر نیست؟ LD یا HD ؟
برای خودت زندگی کن! کسی که تو را دوست داشته باشد با تو میماند. برای دوست داشتنت میجنگد. اما اگر دوستت نداشته باشد به هر بهانه ای میرود...
2728
بعدشم ، بعد از نزدیکی یک روز طول میکشه تا اسپررم و تخمک لقاح کنن . 3 روز هم تخمک طول میکشه تا از لوله هل بیاد تو رحم . یکی دو روز هم تو رحم سرگردونه .

7 روز پس از نزدیکی لانه گزینی انجام میشه و کمی طول میکشه تا تست حاملگی مثبت بشه . نه چند ساعت پس از نزدیکی!
وبلاگهای من : بارداری و زایمان و پاسخ به سوالات / غذا و شیرینی و عکس و دستور
بچه ها به شوهرم میگم نگرانم میخوام برم داروخانه میگه نه من به خودم مطمئنم نگران نباش قرص نخور ولی می ترسم