2733
2739

خدایا به خاطر بچه‌ها به خاطر آدمای خوب فرشته هاتو بفرست مواظب مردم کشورم باشن خدا بهمون رحم کن خدابهمون غضب نکن خدایا هوامونو داشته باش ما جز خودت کسی رو نداریم ما رو به حال خودمون رها نکن  

ای خدااااا..‌‌بگررررردم😭😭😭خدا بهمون رحم کنه..‌این همه مردم اینهنه سختی کشیدن حالا اومدن سفر چجوری ...

الهی بمیرم براشون . درواز قرآن شیراز یه سراشیبی تند داره . ظاهرا سیل ازکوه و جاده یه دفعه سرازیر شده. از شانس کمپ نوروزی هم اونجا بوده

خدایا هر لحظه هزار بار شکرت🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام فدات شم،ممنون،والا اجی با این همه خبر ناگوار مگه میشه خوب بود،شما خوبی؟

قربونت عزیزم..والا اینجا رو هم گفتن سیل میاد..کلی آب جمع شده..لرستانم که داره سیل میاد..دلم تو فکر بابامیناس

خدا انگار غضب گرفته به ما

⚘⚘⚘⚘یا حسین⚘⚘⚘⚘
2740
قربونت عزیزم..والا اینجا رو هم گفتن سیل میاد..کلی آب جمع شده..لرستانم که داره سیل میاد..دلم تو فکر ب ...

قربون دلت،اونا تو خونه هستن و امن،ان شاالله سلامت باشن،واسه اینجام هشدار سیل دادن،خدا بخیر بگذرونه

#در_خانه_بمانیم
میدونم ولی مامانش ک تو شیرازِ 🙄☹😓

مامانشم خوبه خب

خودش چند دقیقه پیش اومده بود اگه چیزی شده بود میگفت

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
قربون دلت،اونا تو خونه هستن و امن،ان شاالله سلامت باشن،واسه اینجام هشدار سیل دادن،خدا بخیر بگذرونه

انشالله اونورا نیاد که مردم از زلزله هنوز زجر میکشن😢

حالمون بده چرا خدا اینطوری میکنه

⚘⚘⚘⚘یا حسین⚘⚘⚘⚘
مامانشم خوبه خب خودش چند دقیقه پیش اومده بود اگه چیزی شده بود میگفت

اره الان رفتم تاپیکشو خوندم 😁 حرص بیخودی زدم 😁

اخه دیدم نه تو سایته نه تلشو جواب میده نگران شدم 😥

(    )
انشالله اونورا نیاد که مردم از زلزله هنوز زجر میکشن😢 حالمون بده چرا خدا اینطوری میکنه

داداش الان قصرشیرین گفت صبح خیلی وحشتناک بوده،میگن تو یکی از روستاهای سرپل ذهاب یه کشته داده😔آب رفته تو کانکسا و چادراشون،همه فامیل من اون طرفان،یا خدا خودت کمک کن

#در_خانه_بمانیم

@tyasan    

تلشو کلا دیر به دیر میاد

برا همین خندم گرف

اومده بود چن دقیقه پیش داش میخندید بعد تو یهو گفتی اینو تعجب کردم😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706