2737
2739
عنوان

حرف جاریم بهم

514 بازدید | 9 پست

خواهر شوهرم یه مدت اومده بود خونم  من یه کم ناراحت بودم بعد جاریم بهم زنگ زد تو عصبی هستی بچت مثل خودت عصبی میشه ؟؟ به نظرتون کا خواهرشوهرمه چیزی بهش گفته ؟

بهش میگفتی چطور به این نتیجه پی بردی؟

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چیزی نگفتم

چیزی نگفتنی پرو میشن.والا انگار همیشه تو خونه شماست هروز داره میبینه شما عصبی هستی.انقد بدم میاد کسی اینجور بگه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

عزیزم جاریتو رو دادی یا خودتم تو کارش دخالت کردی که اینجوری برخورد کرده؟؟؟

دیگه اجازه نده .بگو لطفا در تربیت فررند من دخالتی نکنین و اگر احیانا شما هم این کارو کردی دیگه دخالتی نکن تا حدشو بدونه

صد در صد گفتهولی جوابش فقط یه چیز بود به تو چه

من یبار یه نفر توی جمع بهم گفت چرا موهای میریزی یه طرف صورتت انقد زیاد میاد بیرون یه کلمه بهش گفتم به تو چه... یعنی لال شد خخخخ

2738
من یبار یه نفر توی جمع بهم گفت چرا موهای میریزی یه طرف صورتت انقد زیاد میاد بیرون یه کلمه بهش گفتم ب ...

والا اصلا نمیزارن مودب و  بی ازار بشینیم سرجامون ما ازین موارد زیاد تو فامیل داریم  

خوب جلوی مهمون کنترل میکردی خودتو. رشته مهمون میاد ادم ناراحتیشو نشون بده انگار که از اومدن طرف ناراضی باشی

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله