2733
2739
عنوان

خانومایی که بچه پیش فعال دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 74 پست
هوش بالاتری ندارن چون خود بازداریه کم تری دارند خلاقیتشون بیش تر نمود پیدا می کنه

چه جالب 🤔نمیدونستم، مرسی

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من پسرم خیلیییی شیطونه خیلییی یعنی یه ثانیه آروم نمیگیره همش درحال بدو بدو  هرچیزی رو باید صد ...

نشونش بده کار از محکم کاری عیب نمیکنه ..میتونه درست حرف بزنه؟

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE
مطمئنی بیش فعالی داره؟روانشناس کودک تشخیص داده؟

اره گلم خودش تشخیص داد ..ولی چون دو جور تربیت شده ی کم اخلاقای بد پیدا کرده 

2731
نشونش بده کار از محکم کاری عیب نمیکنه ..میتونه درست حرف بزنه؟

اره حرف زدنش خوبه 

بعضی کلمه هارو حاله جا میگه مثلا وسط و میگه سوط یا همسفر و میگه همفسر 

ولی یادگیریش خوبه خیلی 

فقط مشکل من اینه که آروم و قرار نداره همش درحال ورجه وورجه و فعالیته 

حرفم که ماشالله خیلی زیاد میزنه 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
نمیدونم بخدا منم نشنیده بودم ی مادریو دیدم میگفت بچم این مشکل داشت تو ۲۱ سالگی از دست دادمش ولی برام ...

از دست دادن !!!!حتما مسئله دیگه ای داشته بیش فعالی بسته به نوعش کنترل پذیر و حتی درمان پذیره فقط باید درمانش درست انجام بشه

2738
اره حرف زدنش خوبه  بعضی کلمه هارو حاله جا میگه مثلا وسط و میگه سوط یا همسفر و میگه همفسر  ...

چیزای شیرین میخوای بهش کمتر بده ما هم بهش شکلات فست فود نمیتونیم بدیم اصلا ..اینی که میگی نرماله منظور من اینکه جملرو نتونه سر هم بکنه ..مال من که اینجوری بود نمیتونست ی جمله رو درست بگه کنار هم بی معنی میشد

توجهش به محیط و مسائل چه طوریه؟

گاهی وقتا یه سری چیزارو فراموش میکنه 

مثلا کیفشو بادش میره ببره 

ولی مثلا اگه داره تلویزیون میبینه منو باباش داریم تو اشپزخونه حرف میزنیم حواسش طرف ماهم هست که چی میگیم 

ببین باید یعنی تمام مدت من یه جوری سرگرمش کنم 

اژدر و دیوار بالا میره میپره توپ بازی میکنه 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
نوار مغزی گرفتی.؟ دارو می خوره؟

اره گرفتن تشخیص فقط بیش فعالی بوده ...نمیدونم داروهاش چیه ..تا سه سالگیش پیش من بزرگ شده الان پیش من نی برای همین خیلی نگرانشم 

چیزای شیرین میخوای بهش کمتر بده ما هم بهش شکلات فست فود نمیتونیم بدیم اصلا ..اینی که میگی نرماله منظ ...

نه حرف زدنش مشکلی نداره 

با اینکه دوزبانس ولی دو زبان و خوب حرف می‌زنی به نسبت 

گاهی وقتا یه سری چیزارو فراموش میکنه  مثلا کیفشو بادش میره ببره  ولی مثلا اگه داره تلویز ...

ببین مسئله اصلی توی بیش فعالا توجه انتخابی و ناقصشونه دقت ببین توجهش چه طوریه

اطمینان داری به تشخیصش؟یعنی تخصصش کودک ؟ سابقه ی کاریش خوب هست؟

یه جا نبردیم دو سه جا رفتیم ..گفتار درمانی میره پیش روانشناس میبریمش ...تو مدرسه خیلی ازش شاکین همرو اذیت میکنه 

2706