2733
2739
عنوان

خانومایی که بچه پیش فعال دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خیلی کم علاقم بیش تر روی کودکانه

من توی کلاسی که می رم یه دختر 18 ساله هست که موهاشو پسرونه زده و تیپ و کیف و کفششم پسرونس . حتی پروفایلش. جالبه دوست صمیمیش. یه دختری هست که خیلی دختره و ناز نازیه. حتی یه بار یکی از استاد ها بهشون گفت شما دوتا چطوری باهم د.وستین. این دختر خیلیم جسوره. بر می گرده جواب استادها را می ده و باهاشون کل کل می کنه. یا اینکه اگه بچه ها ازش خواهش کنن پامیشه بخاری کلاس را روشن می کنه.لعد خیلی چاق نیست و قدش حدود 168 هست ولی میگه من 75 کیلو ام. کلا خوشش میاد مثل پسرا باشه. آیا واقعا ترانسه یا ادا درمیاره؟

💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
من توی کلاسی که می رم یه دختر 18 ساله هست که موهاشو پسرونه زده و تیپ و کیف و کفششم پسرونس . حتی پروف ...

توی این سن عادیه این رفتار، واسه بعضی ها می تونه تاثیر گرفته از رفتار خانوادش با خودش یا ضعیف بودن نقش زن تو خانواده یا خیلی چیز های دیگه باشه ؛نه ترنس نیست کلا ۹۰درصد ترنسا همجنسگراها و.... یا ادا در می یارن یا مشکل تو نقش یا هویت جنسی شون دارند متاسفانه که الان این ها بورس شده و یه عده متخصص نما سود جو هم دارن جوونا را به این سمت سوق میدن

توی این سن عادیه این رفتار، واسه بعضی ها می تونه تاثیر گرفته از رفتار خانوادش با خودش یا ضعیف بودن ن ...

عزیزم آدرسی از روانشناسایی که دادی توی نت پیدا نکردم میشه کمکم کنی

💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706