2737
2739
عنوان

چه فوبیایی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خواب جنگ زیاد میبینم تعبیرش و نگاه کردم نوشته بود تو روز های آینده یه نگرانی برات پیش میاد که ذه ...

ای بابا همینم مونده دیگه پس 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2728
گیر کردن تو یه جای خیلی تنگ طوری که حتی نتونی بچرخی

تصورش چقد ترسناک بود نتونی بچرخی 😨

مثل اینکه نی نی سایت حاجت میده تو رو خدا یه دونه صلواتم برای من بفرستید مشکلم حل بشه من برا همه شماهایی که گفتید صلوات بفرستید برام آیت الکرسی خوندم صلوات بفرس رد شو خواهرم جای دوری نمیره  😐
فوبیای حشرات ارتفاع.و ترس از ضایع شدن و سوتی دادن دارم

اوووو منکه خوراکم سوتی دادنه افتضاح 😂😂😂

مثل اینکه نی نی سایت حاجت میده تو رو خدا یه دونه صلواتم برای من بفرستید مشکلم حل بشه من برا همه شماهایی که گفتید صلوات بفرستید برام آیت الکرسی خوندم صلوات بفرس رد شو خواهرم جای دوری نمیره  😐
واای چ فوبیای بدی من در سال سه بار بشدت مریض میشم و بالا میارم  فکر کن اگه این فوبیارو داشتم ...

من باشم ميميرم دور از جونت

ولى بعضى وقتا كه سرديم ميكنه حالت تهوع ميگيرم سعى ميكنم چيزى قورت ندم مخصوصا آب دهنمو اين خيلى جواب داده نيوردم بالا هيچوقت

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
2738
از دست دادن اطرافیانم

خیلی بده خیلی من تو یه سال چهار نفر و از دست دادم

فوبیا ارتفاع دارم

امروز رفتیم سمت میگون 

جادش اونم رو کوه و پره دره اینها

یعنی تمام عضلات بدنم گرفته بود عین چوب خشک😐😐😐😐😐😐😐😐

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
اگه بچه ات بالا بیاره چی الان بچه من رفلاکس داره اگه تو جای من باشی چیکار میخوای بکنی

من بچه ندارم تجربه ندارم ولى بچه هاى فاميل رو خيلى كم بغل ميگيرم وقتيم بالا مياره هول ميشم جيغ ميزنم واى بالا اورد واى حالا چكار كنيم واى داره از دهنش شير مياد بيرون 😅 نميدونم بچه دار شم چى ميشه

انشاءالله بچتون زودى خوب شه براش حمد ميخونم ❤️

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
اوووو منکه خوراکم سوتی دادنه افتضاح 😂😂😂

وای منم سوتی زیاد میدم قشنگ فشار ناگهانی خون به صورتمو حس میکنم داغ میشم تپش قلب میگیرم افتضاحه

نیلوی سابقم کابریم ترکید. یک انسان زن زاده نمیشود،بلکه تبدیل به زن می شود.سیمون دوبووار
خیلی بده خیلی من تو یه سال چهار نفر و از دست دادم

منم چون تو 2سال چندتا از عزیزامو از دست دادم از اون به بعد اینجوری شدم

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4