2726
عنوان

چه فوبیایی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 102 پست

راستی وقتی یه چیزی میبینم که پر از سوراخای نزدیک به همه حس بدی بهم دست میده.یه اسم علمیم داره که یادم نیست.میگن اونایی که این فوبیا رو دارن با دیدن این چیزا خارش میگیرن من وقتی تصورشم میکنم بدنم خارش میگیره

نیلوی سابقم کابریم ترکید. یک انسان زن زاده نمیشود،بلکه تبدیل به زن می شود.سیمون دوبووار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همین بودم کنفرانس چیه اصلا نمیتونستم یه سوال تو کلاس بپرسم از شدت استرس بدنم واکنش نشون میداد تپ ...

اخه من چندبار تو کارشناسی ارائه دادم انقدر بد بود و سوتی دادم و دستام میلرزید دیگه اینکارو نردم 

دیگه هیچ وقت اینکارو نمیکنم درسمم تموم شد خداروشکر تازه همه هم دختر بودیم 😑

تجمع مثلا مورچه، یا دیدن کپک ، به هم خوردن بادوم یا گردو  اصلا حالم بد میشه بد جور دست خودم نی ...

به هم خوردن بادوم  یا گردو ینی چی؟

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2728
راستی وقتی یه چیزی میبینم که پر از سوراخای نزدیک به همه حس بدی بهم دست میده.یه اسم علمیم داره که یاد ...

ترایپو فوبیا.که من حتی الان با آوردن اسمش کل بدنم داره میخاره

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
نمیدونم واقعا سردرنمیارم من با اولین اقدام باردار شدم و بارداریمم خوب و بدون مشکل بود اما از همون زم ...

انقد به ترست پر و بال نده ولی درکت میکنم بعضی وقتا فکر میکنم کاش یه راهی بود آدم خیالش راحت میشد که خانوادش همیشه کنارشن هیچ وقت نمیرن😕

مثل اینکه نی نی سایت حاجت میده تو رو خدا یه دونه صلواتم برای من بفرستید مشکلم حل بشه من برا همه شماهایی که گفتید صلوات بفرستید برام آیت الکرسی خوندم صلوات بفرس رد شو خواهرم جای دوری نمیره  😐
اخه من چندبار تو کارشناسی ارائه دادم انقدر بد بود و سوتی دادم و دستام میلرزید دیگه اینکارو نردم  ...

قبلش باید کاملا مسلط باشی وقبل از اینکه بقیه بیان برو جایی که میخای ارائه بدی تا قبلش تو موقعیت قرار بگیری.نفسای عمیق بکش تا قلبت اروم شه.

نیلوی سابقم کابریم ترکید. یک انسان زن زاده نمیشود،بلکه تبدیل به زن می شود.سیمون دوبووار
ترایپو فوبیا.که من حتی الان با آوردن اسمش کل بدنم داره میخاره

منم خارش گرفتم الان  

انقد به ترست پر و بال نده ولی درکت میکنم بعضی وقتا فکر میکنم کاش یه راهی بود آدم خیالش راحت میشد که ...

آره واقعا عزیزم دست خودم نیس فوبیا ترس غیرقابل کنترله خودمم در عذابم کاش خوب بشم 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
به هم خوردن بادوم  یا گردو ینی چی؟

مثلا دو تا بادوم که با پوست باشه رو نمیتونم تو یه دست بگیرم جدا جدا میگیرم که بهم نماله از صداش حالم بد میشه 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به