2737
2739
عنوان

وااای خدا این دوتا وروجکو

215 بازدید | 15 پست

برنامه عصر جدید ی خواهر و برادرو آورده خیلی باحالن مخشون فقط

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
2728
وای اره من برم محو بشم  تا مامانم اونارو نکوبیده سرم😂😂😂

ماهم در زمینه های خودمون خوب بودیم زمان کودکی حالا یادم بیاد میگم حتما  

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
     ماهم در زمینه های خودمون خوب بودیم زمان کودکی حالا یادم بیاد میگم حتما   ...

نه من ک کل مدرسه رو حتی تا دبیرستان شاگرد ممتاز بودم

ولی اینجوری مهارت نداشتم😂😂😂

لطفا یه صلوات بفرستید برای براورده شدن حاجتم😆میسی😍
2738
نه من ک کل مدرسه رو حتی تا دبیرستان شاگرد ممتاز بودم ولی اینجوری مهارت نداشتم😂😂😂

اره منم خدایی ولی اینا نابغه بودن اصلا، کلا بچه های این دوره زمونه خیلی خوبن 

اره خیلی عالی بودن .ولی پسره از بس با ریاضی و اعداد سروکله زده حتی رو صحبت کردنش تاثیر گذاشته .البته ...

کلا ی خورده درونگرا بود فکر نکنم به خاطر ریاضی بوده باشه ،احتمالا جو صحنه گرفته ش

نابغه نمیشه گفت بهشون چون کلاس رفتن و ...

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....
2706