2737
2734

مادرشوهرم همش گییییره گیر خودشم حرف خودشو ب کسی نمیده اااااه

ما بالاشونیم  پایین ی جیزی این ور اون ور میشه بهم میگه بالاس حتما منم میگم نه نیست میگه نگاکن هست میگم نههههه نیست نیست  

دیشبم اعصابمو خورد کرد  اونا رفته بودن شهرستان منم رفتم خونه خواهرشوهرم 

اومده زنگ زد گف کجا رفتی تامن رفتم بیرون

گفتم خونه طیبه هستم عصرش پاشد اومد اونجا تارسید به خواهرشوهرم گیر داد بسه میوه نیار شیرینی زیاد شد خااااک تو سرت میوه زیاد خریدی.

چندروز بود که همش گیر میدادن اینکارو بکن اونکارو نکن همشم مینشست دستور میداد بهم منم مث چی کار میکردم

دیگه چندروزه خودمو زدم ب اون راه 

دیشبم سر همین کارم پدرشوهرم گفت الی دوروزه حرف گوش نمیده هرچی میگم بعدش خودم انجام میدم 

منم از دیشب باهاشون سر سنگینم و بااخم نشستم

ب نظر شما چ رفتاری کنم که کمتر دستور بدن و از این حالو هوا ک من وظیفمه کار کنم دربیان

چجور باشه برخوردم باهاشون

با همین فرمون برو جلو 

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واقعا حرف خوبی زدن اولین پست

همین جوری ادامه بده

کار نکن گوش نده همون کاری که میدونی درسته همونو بکن والسلام

من توی یه فیلم یه دیالوگ شنیدم خیلی خوشم اومد ازونموقع اونو کردم سرلوحه زندگیم

گفت:سالهاست کاری که برخلاف میل باطنیمه انجام ندادم....

کاری که دوس نداری رو انجام نده عزت نفس اعتماد بنفس غرورتو حفظ کن

وقتیکه کاری که دوس نداری رو به زور انجام میدی بعد چند سال میبینی هیچی نمونده برات همش افتادی زیر دست

یچه هم که داشته باشی دیگه هیییییچ

بچتو که به روال خودشون ادب میکنن و بچت هم واست ارزش قایل نیست وقتی خودتو قبول نداشته باشی

2738
شوهرت چ نظری داره؟؟؟

وقتایی که مادرش پیشش غر میزنه طرف منو میگیره

وقتایی ک من یکم باناراحتی میگم بهش طرف منه

اماگاهی هم ک مادرش خودشو میزنه ب مریضی میگه بخاطر من یکم کمکش کن