2737
2739
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218386 بازدید | 15785 پست
سلام سلام مامانای گل
35هفته
بازمم شکمم سفت میشه وحرکات نینی دردناک میشه عصری وقت دکتردارم سه هفتس پیشش نرفتم ازبس موجودتنبلی شدم حس هیچ کاری بغیرازاشپزی وخوردن ندارم چون سانی دخمل خیلی ریز بود سراین یکیه دیگه ازماه هفتم سرکارنرفتم هی خوردم اضافه وزن واسم مهم نی ودلم میخوادنینی به موقع بیادولاقل 3کیلوباشه نینیای ریزه بیشترزردی میگرن حموم وبغل کردنشون سختره
غزاله جون تبریک ماشالله به دخملت زیرسایه پدرمادرباشه ایشاللهمنم پیش دکترماموریان میرم بیمارستان بهمن شماهزینه سزت چقدشد؟به خوددکترم هزینه ای دادید؟
ایسان بانوتبریک عکس ازنینی یادتون نره؟
ابریشم بانو یه تبریک دیرهنگام به شما ایشالله خواب نینی ام کمکم بهترمیشه
ساراخانومی وخورشیدبانو اتاق نینی مبارک ایشالله بادل خوش اینقددراینده اتاق مرتب کنیدگاهی روزی چندبارمن هفته ای دوبارمیرفتم اتاق دخترمم باچندکیسه زباله پربعدازدوساعتت میام بیرون فقط موندم این بجه این همه اشغالو چطوری تودوسه روزتوکشوهاوکمداش جمع میکنه البته الان دوماه خودش نظافت میکنه (دیگه 9سالشه )وچه بازارشامی شده بماند اگه حسش بود عکس ویترینشو میزارم ببیندچه چیزی دراینده منتظرتونه
قوجون ایشالله زایمان راحتی داشته باشی وهمینطوربقیه مامانی که این هفته وقتشون مامنتظرودعاگوییم عکس نینیای یادتون نره
نگاربانوایشالله بهترباشی خوردن عرق کاسنی ام خوبه وعرق بیدمشک
مامای الی دلتنگت میشیم زوزدبیا
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااام گوگولیای ترکیده و نترکیده خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

اندر احوالات خودم بگم که خوبم خدارو شکررررر... فقط تو جواب آز ادرار پروتیین داشتم که خیلییییییییییییی نگرانم کرده
امروز وقت دکتر دارم برم ببینم چی میگه....

مامی الی عزیییزم
منم موقع پهلو به پهلو شدن جییییییغم میره هوا چون پسملم یهو خودشو گوله میکنه و انگار نمیذاره... نگران نباش من کلی پرس و جو کردم و فهمیدم کاملا طبیعیه...

مامان کیان

چطوری گلم؟ بهتر شدی؟؟؟ رفتی بیمارستان؟؟؟؟ یه چی بگووووووووو

مامان امین
عزیییییییییییییزم مطالبت عالی بوووووووووووود خوشم اوووومد. دستت درد نکنه . بووووووس

مینا جوووون
یعنی اون بیمارستان بابک که این همه بهت استرس داد رو باید ترکوووووووووند. من نمیدونم اینا شعورشون نمیرسه زن حامله اگه موقع زایمانشم نباشه با این همه استرس به بدترین شکل میترکوونن؟؟؟؟؟
خونه تکونی آشپز خونت هم مبااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارک باشه ....

پریا جوووون

عزیزم مادر شوهر منم هیچی برای پسرم که نخریده هییییییییییییییییییییچ... حتی یه بارم اسمش رو به زبون نیاورده هر وقت هم هرکی میگه آیدین کی میاد و ازین حرفا همچین قیافه میگیره انگااار باباشو کشتیم والا هنوز نفهمیدم چشه؟چرا اینطوری میکنه
دیروزم رفته بودیم بیرون من پشت یه مغازه از یه توپ خوشم اومد خواستم قیمت کنم برگشته میگه بذار فعلا مامانت اینا خریداشونو بکنن حالا دست تو جیب پسر من نکن ... یعنی اینقدررررر دیروز حرص خوردم که نگووو

قوووو جونی
بابا من میدونم مشهدی از یکی از بچه ها که ها که اونم بیمارستان مهره یه سوال پرسیدم گفت نمیدونم از قو بپرس اونم مهره... منم شک کردم گفتم نکنه واسه زایمان میای تهران... اصلا تقصیره تشابه اسمی بیمارستاناس خخخخخخخخخخخ
خخخخوب پس دوشنبه میترکیییییی مباااااااااااااااااااااااارکه زود بیا عکس نی نی در کن از خودت جیگره دخملتوووووووووووووو

عاطفه جووووونی
من از همین تریبون اعلام آمادگی میکنم و دخمل نازو کچلتو واسه پسملم خواستگاری می کنم پسملمم که نوزده آبان اومد قرار میذاریم با گل و شیرینی و حلقه خدمت میرسیم .... خخخخ

باران جون

مطلبت در مورد مادر عالی بووووووووووود ... اشکم درومد... حالشو بردم ...

غزاله جووووووووون

مبارکه عزیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییزم

میس ماری جون
رنگ وت مبارکه خوشگل خانم.. الان شدی یه مامان ترگل ورگل... احتمالا پوست سرت به رنگ مو حساسیت داده.... چند بار که سرتو خووب بشوری خوب میشه ایشالا

ابریشم جوووون
چه دخمل نازی داریییی خدا حفظش کنه واست... پسرت هم خیلی خوشگل و آقاس خدا جفتشونو زیر سایه پدر و مادر حفظ کنه

گیسوووو جون
ایشالا این 10 روزم میگذره به خوبی و خوشی ... منو بگو که باید 22 روز دیگه صبر کنم . دل تو دلم نیست به خدا

باقالی جون
ایشالا میری دکتر و میگه هیچی نیست... منم وقتی میخوام از جام پاشم یا پهلو به پهلو بشم نی نی خودشو سفت میکنه

فرشته مهربون
عزیییییییییییییییییییییز دلم کجایی آبجی ؟ دلم واست تنگیده

اگه کسی جاموند معذرت تا همین جا مغزم جواب داد... حالا باید برم نهار بپزم بعد دوش بگیرم بعدم شوشو بیاد بریم پیش دکی
همتونو میبووووووووسم
هر انسانی عطری خاص دارد !

گاهی ...

برخی ؛ عجیب بوی خدا می دهند ...

مثل " مادر "
Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ابریشم جون نینی خیلی نازه هزارماشالله خدادادشش ونینی حفظ کنه
چقدنینیچشاش مظلومه اخه دخترمنم خیلی مظلومه واصلاشبیه بچهای امروزی نیس بابچه ای تاپیک مورد درشوهرندادنش موافقم اما چکنیم که بقول شاعر افسوس مال مردمه
سلااااااااااااااام
36 هفته و 2 روز!!

ووووووووووووییی! اینجا چه خبره؟ چقدر هیجان تاپیک بالاست!!

قو جونیییییییییییییی به سلامتی عزیزم. انشالله به سلامتی دخملی میاد بغلت....خیلی خوشحال شدم نی نی ت داره دوشنبه میاد!! اتاق پرنسست هم فوق العاده شیک و خوشجله!!! انشالله جهازشو بچینی ننه جون

ابریشم جاننننننن هزار ماشالله به دخترجیگرت!! فوق الهاده نازه. خدا حافظش باشه. اقا پسرت هم ماشالله خیلی گوگولیه انشالله مشکل خواب هم برطرف میشه! من سعی میکنم به توصیه ات عملکنم و زیاااااااااااد بخوابم..

غزاله جون ماشالله به دخی شما. خیلی ملوس و جیگره. ممنون که اومدی و خبر دادی...مبارک باشه زایمانت!!

ایسان جون انشالله نی نی حالش خوب باشه. شما هم زود بیای و عکس گل پسری رو بذاری. بابا پرچم پسردارا اومده پایین!!

خورشید خانوم و سارا کوچولو خیلی وسایل نی نی ت ناز بود. مبارکت باشه.

ساحل جون . نازگل من کجایید؟ خدا کنه یه خبری بهمون بدید!! بچه ها کسی شمارشونو نداره؟

مامان امین جون مرسی از مطالب خوبت دوستم.

وووووووایی من اینقدر هیجان زده ام فقط پستهای جینگول یادم موند!! ببخشید
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
2731
سلام مامانای گل
یه سوال کسی تونسته طبیعی زایمان کنه.اصلا میشه؟
خواهشا جواب بدید باید تصمیم بگیرم.
ممنون
Lilypie First Birthday tickers مرسانای من روز 2 آبان روز عید غدیر زمینی شد و شد بهترین عیدی خدا به ما
سلام به مامانای اماده ترکیدن

36 هفته و 4 روز

من دیگه اینروزا نسبت به درد هیچ واکنشی ندارم چون عادی شده.... همه جام با هم درد میکنه...همه مامانایی که زاییدید مبارک باشه

عاطفه جونم
چه دخمر خوشگلی زاییدی... حالا اولین لحظه ایی که دیدیش فتبارک ا... گفتی یا جیگمیل مامان؟؟؟
بیا بوگو زایمان طبیعی چقدر سخته... ممکنه من بتونم بزام ؟؟؟

ابریشم جون
چه دختر نازی مبارک باشه.... یه کیسه به خودت بدوز اینکه کاری نداره

سارای کوچک
وسایل نینی مبارک باشه خیلی قشنگن عزیزم

غزاله جون
اومدن دخترت مبارک باشه... من از زایمان میترسم اما همینکه میشنوم شما میگی راحت بود کمی قوت قلب میگیرم

میناااااااااا
سیرویکس دست از سرت برداشت اما بیمه یقتو خفت کرده...در ضمن ادرس اون دکترو بده بریم ترورش کنیم بوققققققققققققققق......میخوای طبیعی بزای یا سز؟؟؟

میس ماری جون
رنگ موهات مبارک باشه.... تو با اینهمه وسواس چرا خودت رنگ رو نخریدی دختر خوب؟؟؟

خورشید خانوم جونم
اتاق نینی مبارک باشه خیلی زحمت کسیدین واسش انشالله سلامت و عاقبت به خیر باشه

قوو جونی
رفتم اتاق نینی رو هم دیدیم خیلی همه چی عالیه دستتون درد نکنه.... امروز کله سحر پاشدیاااا

اتنا جون
نگران نباش منم یه بار توی از ادرارم دفع پروتئین داشتم که چون فشار نداشتم دکتر گفت مشکلی نیست و فقط نمک رو کم کنم

نفس باد صبا
دیگه چرا گریه کردی دختر به شوشو میگفتی بچمو دعفا نکن... منم نمیدونم چی بخرم برای زمان زایمانم نه از نظر سایز بلکه از همه نظر موندم چه کنم

یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است
2740
آیساااااااااااااااااااااااااااااان

مبااااااااااااااااااااااااااااااااررررررکه ای جووووووووووووووووووووووووووووووووونم دوستش دارم پسرتوووووووو

کلی شاد شدم من.... آخ جووووون چقدر نازو مامانیه

اسمش چیه این گل پسر؟

گاهی ...

مثل " مادر "
آیسان جونم
ای جووووووووووووووووووووووووووووونم چه اسم قشنگی
به سلامتی ایشالا همیشه نامدار باشه و شاد و سلامت و زیر سایه پدر و مادر گلش خوشبخت باشه. از طرف من روی ماهشو ببوس ...

ماشالا خیلی دوست داشتنیه

بوس بوس بوس

گاهی ...

مثل " مادر "
2706