2733
2734
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218383 بازدید | 15785 پست
ناردونه جون خونه نو مبارک من آرش را از شیر گرفتم البته 2 ماه به مرور کم کردم تا دیگه ماه رمضان که روزه گرفتم دیگه اصلا نخورد خدارا شکر این مرحله هم به خیر وخوشی بشت سرگذاشتم حالا موندم از دو سالگی آرش که میخوام برم سرکار چیکار کنم دلم نمیاد بزارمش مهد پرستار هم که آدم مطمئن نتونستم پیدا کنم سرکار هم که نمیشه نرم موندم دوست جونا آخه نیستین من با کی مشورت کنم گرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه
پسر کوچولوی نازم به امید خدا به زودی صاحب یه خواهر نازوکوچولو میشه خدایا عاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرم اگزما لینولا F لینولا دکتر ولف Linola Linola F Cream مشخصات: - درمانگر اصلی و یا مکمل برای پوست های خشک و مبتلا به اگزمای آتوپیک - ضد خارش و التهاب - حاوی 60 % اسیدهای چرب غیر اشباع (همراه با لینولئیک اسید) - فاقد رنگ، اسانس و مواد نگهدارنده - بدون محدودیت سنی (قابل استفاده برای کودکان) - سایز: 50 گرم نحوه مصرف: جهت مصرف روزانه در قسمت های خشک پوست بر روی لینک زیر کلیک نمائید: http://www.daroopost.com/shop/category-list/%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%DB%8C/dr-wolff-linola-f-cream.html
2728

سلام به ماماناى آبان ٩٢! پسر من ١٢ آبان ٩٥ به دنيا اومد. و من از باردارى تاپيك شما رو خوندمو نت برداشتم... ممنون از همگيتون. ممنون از قو، نازنين، پگاه، عاطفه، مينا، مامان مانى كوچولو، نفس باد صبا، ليليان، منا باران، فرشته، مامى ارسلان، پريا، شيوانا، جيل با فعلنتون قشنگش، ابريشم، مامى الى، ضحا، مامان مهتا كوچولو كه پر كشيد...... مامان امين، ساحل، الهام، نيلى، ستى، سحر، مامان آيلين، مامان ماتيار، .............همگيتون.. و ميس مارى عزيزم كه نديده عاشقشم با متن هاى عااااليش... ممنونم كه از تمام لحظه هاتون نوشتيد. ممنون كه به من و خييييلى هاى ديگه فوت كوزه گرى مادرى رو بى منت آموختيد. ممنونم كه وقت گذاشتيد. وقتى ميخوندمتون انتظار داشتم صفحات آخر كلللى تشكر ببينم از ماماناى تازه كارى كه مثل خودم اينجا ياد گرفتن مثلن چطورى آروغ بگيرن وقتى نينى تنبله.... يا هول نكنيم وقتى مثلن نينى دو تا عطسه پشت هم ميكنه... يا نپوشونيمش زياد يا گريه هاشون طبيعيه يا ختنه چه مراقبتهايى داره يا چه بازيهايى بكنيم باهاشون يا از چكاپهاى ماهانه چه انتظارى داشته باشيييييييم.... ممنون از بيان تجربه هاى بيمارى جوجه هاتون يا آموزشها يا غذاهايى كه براشون درست كردين... ممنون ممنون ممنون... اميدوارم خدا به خودتون و بچه هاتون سلامتى بده و اميدوارم بتونم دوباره پيداتون كنم... نديده دوستون دارم.