2733
2739
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218384 بازدید | 15785 پست
در جستجوی رویا ببخشید من میشه همون رویا صدات کنم؟!
رویا جون
ممنون عزیزم،حالا فرصت داری میری میخری، در ضمن منم هنوز گاهی وقتا تکونای پسرمو خیلی پایین احساس میکنم به حدی که به قول یکی از بچه ها فک میکنم تو واژنمه!! گاهی هم بالاتر وگاهی حتی اطراف نافم،نگران نباش گلم چیزی نیست
روی هر پله که بایستی،خدا یک پله بالاتراست،نه برای اینکه خداست،برای اینکه دستت را بگیرد!
سلام مامان کیان جون.خوبی؟

خواهش می کنم اشکالی نداره.راستش تازگیا زوراین پسمل من زیاد شده.بعضی وقتا ازبس محکم ضربه می زنه صدامو

درمیاره.حالا تو دل وپهلوها قابل تحمل تره فکرشو بکن بخواد اون پائین لگد بزنه ببین چی میشه.
Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عزیزم میدونم چی میگی، پسر کوشولویه منم خیلی شوطونه، خیلی تحرکش بالاس خداروشکر،وواقعا وقتایی که میره اون پایین جا خوش میکنه خیلی دردناک میشه،باهات همدردی میکنم واقعا

روی هر پله که بایستی،خدا یک پله بالاتراست،نه برای اینکه خداست،برای اینکه دستت را بگیرد!
2731
دوباره سلام بر مامانای گل،

همچنان مشغول خوندن پستها هستم و تموم نمی شه! تا صفحه 356 خوندم. بقیه ش بمونه واسه فردا.

من جمعه رفتم مزون بهاره و تائیس. خیییلی خوب بود. یه عالمه لباس خریدم واسه دخملم. همسری که رسما می خواست همه لباسا رو بخره انقدر که هیجانزده شده بود!!! به زور از دستش می کشیدم می ذاشتم سر جاش!!! آخه بچه زود بزرگ می شه نصف لباساش نپوشیده می مونه رو دستمون. هنوز ازم شاکیه که نذاشتم همش رو بخره. از هر 3-4 تا که انتخاب می کرد و یه سایز بود می گفتم یکی رو انتخاب کنه و بقیه رو بذاره. دیروزم کلی شکایتم رو به مامانم اینا کرد که من نمی ذارم واسه دخترش خرید کنه.
حالا عکس خریدهامو سر فرصت می ذارم.

دیدم خیلیها نوشتن شدت تکون نی نی هاشون کم شده. منم دخترم یکی دو هفته پیش لگدهای خیلی محکمی می زد که از روی شکم معلوم بود و باباش هی دستشو می ذاشت رو شکمم و قربون صدقش می رفت. یه شب سردرد شدیدی گرفتم و از فرداش تکوناش تموم شد و 3-4 روزی در حد حباب تو دلم حس می کردم. بعدش یه کم بیشتر شد ولی باز از روی شکم حس نمی شد. اونم یه بار صبح یه بار شب. بیشتر اوقات خبری ازش نبود. الماسیان هم که گفت چه تنبله دیگه حسابی غصه دار شده بودم. تا اینکه دوشنبه پیش خواستیم بریم مهمونی و حاضر شده بودیم که دخترم شروع کرد به لگد زدن و منو باباش رو کلی خوشحال کرد. فکر کنم بخاطر گرما باشه. من خودم تو گرما اصلا حال ندارم و فکر کنم رو دخترم هم اثر می ذاره.

قو جونی،
تخت نی نی رو که بعد از این همه تحقیقات و نظرسنجی و همه جا رو گشتن تصمیم گرفتم یه تخت نوزادی پریمامان که خییییلی کوچیکه (120*70) و سفید ساده ست بگیرم. خوبیش اینه که تیکه هاش بصورت بسته بندی تو یه کارتن می آد و خیلی سبکه. واسه من که کلا بلاتکلیف بیدم خوبه که می تونم با خودم ببرم. یه ویترین هم سفارش می دم برام بسازن. هنوز تحویل نگرفتم. هر وقت آوردن و نصب شد عکس می ذارم. حالا افتادم دنبال پروژه بعدی. فرش و ست روتختی.
تشک بازی حلزونی رو من چند جا قیمت کردم. 160 تومن خیلی خوب گرفتی. البته بهار نرفتم. شاید اونجا بشه ارزونترش رو گیر آورد.
ببخشید من تازه فهمیدم فرق بادی و سرهمی رو نمی دونستم. منظورم سرهمی بید نه بادی. سرهمی هاش این قیمت بید. عاطفه و دلنیا برام توضیح دادن.
عکس تشک تعویض هام رو هم در اسرع وقت می ذارم. اونی رو که از مادرلند خریدم از همه بیشتر دوست دارم.

ابریشم جون جمعه رفتم تائیس اون کاپشن بنفشه رو دیدم. شوهرم گیر داده بود خیلی خوشگله بگیریمش ولی فقط 0 تا 3 ماه داشت که من 3 تا 6 ماه می خواستم.

نازنین جون امیدوارم بهتر باشی. حسابی استراحت کن و آروم بشین دختر!

میس ماری فضولیه دیگه چه میشه کرد. من اون پستت در مورد الماسیان رو حتما نخوندم. تو اینترنت سرچیدم همه خوب گفته بودن فقط یکی از اخلاقش بد گفته بود. ولی در مورد شاکری که سرچ کنی کلی تاپیک هست که توش ازش بد گفتن. ولی من از شاکری به مراتب راضی تر بودم.

بی همتا جون بعد از گزینش اونی که راضی بودی رو به من هم معرفی کن مرسی. من که هیچوقت شانس نیاوردم از کارگر. این آخری هم که دستش شکسته و دو ماهی هست نمیاد. لباسهای نی نی خیلی خوشگلن مبارکش باشه.

عاطفه جون از اینکه منو راجع به بادی و سرهمی روشن کردی ممنونم عزیزم. از اینکه منو هم همراه خودتون خونه میس ماری می برید ممنونم. راست می گی واقعا گاهی دکترها و سونو های بی نام و نشون کارشون خیلی درست تره.
خریدای تهنا تهنات خیییییلی خوشگلن! مخصوصاً اون جورابا و اون تونیک شلوارکه!!!! مبارک دخملت باشه.

اقاقیا جون خواهش می کنم عزیزم.

ساناریا جون خریدات خیلی خوشگلن. مبارک باشه. من هنوز ظرف و ظروف و قابلمه هیچی نخریدم. چه با حال که دخترت بهش لگد زده! کاش دختر منم خواب نبود و حسابی جوابشو می داد. در مورد دقتش راستش به من 1 صفحه گزارش داد ولی شاکری 6 صفحه. الماسیان فقط نوشت معده و کلیه و مثانه و ... OK هستن ولی شاکری اندازه هاشون رو هم نوشت. CD هم داد و به سوالام هم جواب می داد.
خیلی ناراحت کننده بود از دست دادن ناگهانی خواهرت. خدا بهت صبر بده و بقیه عزیزانت رو برات سالم و سلامت نگه داره.

آدا اودانی جون خواهش می کنم عزیزم. مواظب خودت باش. ایشالله که بهتر می شی. ولی معاینه شو. خیالت راحت می شه.

نیلی جون خریدات مبارک باشه. خیلی خوشگلن. خودتم خوش تیپی.

پگاه جون مرررررررررررررسی عزیزم که من رو هم تو جمع خودتون راه می دین. من هم مثل مینا شاغلم. هر طور با اون به توافق رسیدین. همون بهتر که پیش الماسیان نرفتی.

واااااااااااای این استیکرها رو خودت درست کردی؟؟؟؟ یعنی چی اونوقت؟؟؟؟ یعنی رنگ های مختلف رو بریدی و چسبوندی؟؟؟؟؟ تخت و کمدت با این استیکرهای هنرمندانه خیلی خوشگل شده. کارت درسته. من بهت 10 می دم. (بخاطر هنرت اگه می شد 20 می دادم)

روروئک و سرویس خواب و تشک تعویض هم خیلی خوشگلن. مبارک پسمل گلت باشه.

دلنیا جون خوششش به حال نی نی با این مامان مامان بزرگی که داره. وسایلش مبارکش باشه. هد بندش هم مبارک. ایشالله به دنیا اومد عکسش رو با این هدبنده بزار ما هم ذوق در وکنیم.
همسری من هم می گفت باز هم بریم پیش شاکری. من دوست داشتم تجربه الماسیان هم داشته باشم که چه تجربه ای شد!!!! آخه من متولد دی هستم و آرمان دی ماهی ها تجربه ست.
این عکس چهار بعدی که گفتی شاکری واسه اون خانمه داده بود بهش خیلی منو تحت تاثیر قرار داد. آفرین.
واسه دندونپزشکی رفتم صارم. همون خانم رضویان بود. منشی هم همونطور که گفتی شنگول می زد و پول روکش یه دندون رو از یه مریض یادش رفت بگیره که دکتر کلی دعواش کرد. بعد هم ست دندونپزشکی رو برای من عوض نکرده بود و من روی مشمای اون دستگاهه که آب دهان رو می کشه لک خون می دیدم. بهش گفتم اینا رو عوض نمی کنی؟ گفت واسه خودتون استفاده شده دیگه! گفتم دکتر هنوز برای من کاری نکرده که! فقط معاینه کرده! خوب شد خودم دقت کردم.
دکتر بهم گفت واسه پر کردن دندون باید از دکترزنانم نامه داشته باشم که مشکلی ندارم. گفت باید بی حسی تزریق کنه. من هم گفتم نمی خوام و فقط جرم گیری کردم. یکی از دندونام تو بارداری سوراخ شده. درد نداره ولی غذا گیر می کنه و اذیتم می کنه. اصلا هم دوست ندارم بی حسی بزنم. با دکترم مشورت می کنم شاید تا پایان بارداری تحملش کردم.
راستی نی نی منم وقتی کار جرمگیری رو شروع کرد به طرز ناباورانه ای شروع کرد به لگد زدن. قرربونش برم انقده دلم براش سوخت! طبق گفته دکتر تو گفتم حتما ترسیده. بیمارستان سجاد رو شنیده بودم. شاید واسه همین ترس جنینه که ازش نوارقلب می گیرن؟
آذر با دی: متوسط! باید خویشتن دار باشیم
من جمعه که رفتم تائیس ازم پرسید تو کلوپ مامانای آبان هستی؟ گفتم آره. گفت دلنیا اینا دیگه؟ گفتم آره. گفت دلنیا همه سیسمونیشو از من خرید. الانم که دیدم مدل بادی و سرهمی رو از وب تائیس گذاشتی
اون ایده فایل PDF از خریدها خیلی عالی بود. منم همین کارو می کنم.

اطلس 89 جون خوش اومدی. من کلی در مورد سونو سرچیدم و همچین چیزی نشنیده بودم. ولی خوب امواج سونو امواج صوتیه که شاید تو رنجیه که ما نمی شنویم ولی نی نی می شنوه! من سونوی NT که رفته بودم دخترم یه دقیقه اول سونو دستش رو گوشش بود! به شوهرم گفتم نکنه صدای این امواج رو می شنوه که دوتا دستش رو گذاشته رو گوشاش!

هوراا جون، استراحت کن ببین دردات بهتر می شه یا نه؟ من گاهی وقتا از این دردا می گیرم ولی زود خوب می شه. ایشالله مال تو هم زود خوب شه.

بار سنگین بلند نکردن و اینا جدای از سلامت بچه بخاطر سلامت خودت هم هست. بقول خانم روستا لگن زن فونداسیون بدنشه و خیلی باید مواظب این فونداسیون باشیم. عضلات بدن در بارداری شل می شن و اگه بخوای بار حتی نه چندان سنگین جابحا کنی ممکنه خدای نکرده در آینده با مسائلی از قبیل افتادگی رحم و مثانه و هموروئید و اینا مواجه بشی. پس حتی اگه چیزی برات سنگین نبود جابجاش نکن تا بعد از بارداری بدنت سریعتر به حالت اولش برگرده. حتی تو کلاسا به ما گفتم تا 6 هفته بعد از زایمان چه طبیعی و چه سزارین دوران نقاهت هستش و باید مثل دوران بارداری مراقب باشیم و استراحت کنیم تا دچار عوارض نشیم.
ترشحات من زیاد نیست. اون ترشح زرد هم خیلی خیلی کمه و هر روز نیست.
روح مادر بزرگت شاد باشه.
مامان کیا جوون باورت نمیشه تاحالااینقد توی این تاپیک ذوق زده نشده بودم،،چه خریدهایی کردی
فوق العاده فوق العاده خوشگل و معرکه ،،وای خیلی ذوق کردم..همش عکس خریدای نی نی دخترومیدیدم و میگفتم نمیشه واسه پسر چیزای خوشگل وتاپ خرید.
وای باورم نمیشه چقققققققققققققققد خوشم اومد،،اصآ اینقد ذوق کردم از خریدات عکس گرفتم!

خوشبحالت که اینقد باسلیقه ای خوشبحال نی نی،،تاحالا لباسهای به این زیبایی ندیده بودم،
نمیدونم هرچقد از خودم ذوق نشون بدم کمه،،
شماتهران هستی دیگه ،نه؟؟ فک نکنم بتونم مشهد چیزای به این قشنگی گیربیارم.
کاش سرحال بودم ومیتونستم بیام تهران وکلی برای پسرم خرید کنم،خواهرای شوهرم تهرانن ولی من واقعآ سنگینم ونمیتونم سفرکنم،

توروخدا بازم چیزی خریدی بزار ببینم، خیلی قشنگن.خیلی زیاااااد.

اولین خریدهایی بود که دیدم واینقد به وجد اومدم..شاید یک علتشم این باشه که پسردارم و هی میگفتم چی بهرم که خوشگل باشه..
کاش مشهدی بودی وبهم آدرس میدادی عین مال تو میخریدم،
مبارکش باشه بسلامتی برات بموشه و لذت ببری..

خییییییلی قشنگن فوق العاده ان...خاص وتک... آفرین به این سلیقه
مرسی ساحل جون
مامان کیان خریدای پسرت عالیه من هنوز هیچی نخریدم بعد از ماه رمضون تازه میخوام برم دنبال خریدام عزیزم از کجا این وسایل و لباسا رو خریدی ؟؟ تا الان همینایی که خریدی چقد برات تموم شده؟؟
2738
سلامی دوباره
خب خدارو شکر این نی نی سایتم دوباره روبراه شد

ارغوان جون نگران نباش به قول خودت همه که این سونو رو انجام نمیدن بچه هاشون هم سالمن تو هم خیالت راحت
تازه منم هفته نوزده دکتر برام یه سونو نوشت که دو سه دقیقه بیشتر طول نکشید تنها چیز جدیدی که تو برگه سونو دیدم چند تا اندازه بود که به میلی متر نوشته بود مث دور سربچه و دور شکم و دو سه تا چیز دیگه ولی بهم اعضاشو نشون نداد منم فکر کردم این همون آنومالیه بعدا که بچه ها گفتن تو آنومالی بهمون اعضاشو نشون داده فهمیدم مال من آنومالی نبوده
درمورد سوال دومتم من خودم تفسیر میکردم که البته چیز خاصی نداره راحته بعدشم که هر وقت نوبت دکتر داشتم میبردم نشون میدادم که تا الان خدارو شکر عفونت نداشتم

مینا جون درست میگی آز دیابت بین هفته 24 تا 28 انجام میشه منم دکتر برام نوشته که باید دو سه هفته دیگه انجام بدم

masi جون آفرین چه قشنگ بافتی مبارک پسملت باشه بازم ادامه بده چیزای دیگه هم براش بباف

مامان کیان جون
مبارک باشه خریدای پسملی خیلی نازن

اقاقیاجون
پسمل دار شدنت مبارک
راستش من سر همی فعلا یه دونه خریدم که اونم آستین بلنده البته بقیه خریدام مونده بعد ماه رمضون که چند تا سر همی دیگه هم میگیرم که همه رو آستین بلند میگیرم به نظرم همون ژاکت یا سویشرت روش بپوشی خوب میشه
به نطرم بهتره یه کشت ادرار بدی چون بعضی وقتا اصلا علایم نداره من که هر ماه خودم به دکترم میگم برام بنویسه

مامان آتریسا خریدات مبارک باشه

مهمون کوچولو جون خوش اومدی
ماشالا چه مامانای زرنگی تو این تاپیک هست من که هنوز یه جفت جرابم واسه دخترم نخریدم تصمیم دارم مهر ماه برم خرید شماهایی که دارید خرید میکنید بیاید و از تجربه خریدتون بگید که کجا تنوع بیشتر و جنس بهتر و قیمت مناسب تره
ای بابا ساحل جون من با این همه ابراز احساسات تو چیکار بکنم؟!!! واقعا باورم شد که وسایلم خوشگلن!

لطف داری عزیزم،خیلی خیلی ممنون، من مشهدم گلم،اینارو هم غیر از یکی دو تیکه از لباسا بقیه شو از پاساژ فردوسی چهاراه خسروی خریدم،و یه سر همی آبی هم که تو عکس هست اونو از پلیز مام خریدم
به نظرم فردوسی هم قیمتاش مناسبه وهم یکی دو تامغازه داره که جنساش خوب ومارکه
تو هم انشاالله بری وواسه پسر خوشگلت وسایل خوشگل بخری،بقیه وسایلشم بخرم حتما عسک از خودم در میکنم،البته به شرطی که تو دیگه اینقد هیجان زده نشده واست خوب نیست آخه

مهمون کوچولو
خوش اومدی عزیزم، خیلی ممنون،لطف داری،من مشهدم،شما کدوم شهری؟ اینا به اضافه ی ست چهار تیکه کالسکه تقریبا برام چهار میلیون در اومده

مهسا جون
خیلی ممنون خانمی

یاسی جون
خوش اومدی عزیزم،مگه چند هفته هستی شما؟ آخه مهر خیلی دیر نیست واسه خرید؟ فک میکنم اون موقع دیگه حسابی سنگین میشی سختته که بخوای جاهای مختلف رو ببینی،شما کدوم شهری؟
مهسا جون، شیما جون ،مامان آتریسا جون
ممنون مهربونا

مامان کیان جون
سه چهار دفعه خریدات رو نگاه کردم و ذوق کردم. مبارک خودت و نی نی باشه ایشاله

مینا جان
سونوی روی شکم انجام داد زیاد مشخص نبود اما چون خودم اصرار داشتم که چند روزه دارم فشارش رو اون پایین حس می کنم معاینه کرد

اقاقیا جون
مرسی عزیزم. پسر دار شدنت مبارکت. پسرک منم خیلی شیطونه و من همیشه دودلم که این وول هایی که می خوره از خوشحالیه یا شاکی بودنش. در مورد ژاکت نی نی هم اگه بگردی ژاکت های خیلی کوچولوی نوزادی پیدا می کنی که روی سرهمی آستین کوتاه تن نی نی کنی. منم سه چهارتا سرهمی آستین کوتاه براش گرفتم که تو خونه یه کم سبک تر باشه و اگه بیرون بردمش ژاکت یا کاپشن تنش کنم.

در جستجوی رویا جان
ممنون دوستم. منم این سه روزه کلا خوابیدم و ایشاله این هفته رو استراحت می کنم. بعدش راه رفتن اینا سخت نبود برات یا طولانی نشستن. من هنوز خیلی چیزها مونده که باید برای نی نی بگیرم از کی می تونم برم خرید ؟

مهمون کوچولو و یاسی جون
خوش اومدین به جمع مامانای نی نی های آتیش پاره آبان 92
راستی پگاه جون خریدات مبارک باشه،خیلی خوشششششملن
سرویس چوبشم خیلی قشنگه، واینکه خودت استیکر زدی واقعا معرکه س، بابا هنرمند
من بهت 10 امتیاز میدم عزیزم
ممنون بی همتا جون،انشاالله واسه نی نی شما

راستی بچه ها تو یه صفحه دیدم یکی یه لینک گذاشته بود واسه دانلود لالایی های شبکه پویا،ولی یادم نیست کدوم صفحه بود،از نت هم که هرچی میزنم سایتا سرکاریه،دانلود نمیشه، لطفا اگه کسی یادشه یا لینکشو بذاره یا بگه کدوم صفحه بود،کمک بزرگی بهم می کنید چون خیلی دلم می خواااااااد!
سلام به مامان جونا
من اینروزا خیلی گرفتار شدم بس که سرم شلوغه گاهی یادم میره به تکونای دخملی توجه کنم....کمی دیگه از خریداشو انجام دادیم و صندلی غذا و کمی خرت و پرت که بعدا عکس میزارم...پنج شنبه فهمیدم یه مقاله ای اس ایم اکسپت شده و کلی با دخمرم ذوق از خودمون در کردیم و روز جمعه هم افطار خونه مادر شوهر جانمان بودیم(شهرستان) که جای شما خالی بود... دیروز برای گز گز معده رفتم دکتر که هم شربت المییوم ام جی داد هم گفت کلسیم که میخورم مهمترین عاملشه و من امروز رو امتحانی کلسیم نخوردم عالیییی بود اما از کم شدن تکون نینی نگید که دلم خونه .... این وروجک دو روز تکون نخورد تا اینکه بالاخره منت گذاشت و یه اشاره هایی نمود دیگه کم کم داشتیم میرفتیم بیمارستان که از سر کار گذاشتن ما منصرف شد...اما درمورد توهم جیش باید بگم که شما یه 6 ماهی از من عقب این و من از روز اول بارداری در توهم جیش به سر میبردم و هنوزم بیرون که میریم به قول شوشو نصف روز رو دنبال دستشویی میگردیم....

دوستایی که از خریدام تعریف کردن بوس برای همتون مرسیییییی

عاطفه جونم
عجب چیز میزای جیگری خریدی برای دخمرت... وانشم چه با حاله و چه به قیمت منم وان خریدم ولی دیگه عمرا اگه از خودم عکس در کنم .... افسردگی گرفتم و احساس کلاه بر سر رفتگی مزمن....

نازنین الف جونم
خوشحالم که عملت به راحتی انجام شد عزیزم انشالله بقیه بارداری هم به راحتی پشت سر بزاری...در مورد اینکه پرسیدی قیمتها ماه رمضون میاد پایین یا نه باید بگم خیلی بعیده از این فروشنده ها....اگه نمیتونی بری بیرون خرید کنی این سایت کودکو که توی نینی سایت هم تبلیغاتش هست همه چی داره گلم من خیلی چیزا ازش خرید و خوب بوده...

ساحل جون
خوشبحالت که تونستی نمک رو کم کنی منکه اصلا موفق نبودم اخه عاشق نمک و غذاش شورم.... نمیدونم چیکار کنم ... من از ورم نمیترسم از فشار خون بارداری ... ممنون که وقت خندن قران منو از دعا فراموش نکردی عزیزم...در ضمن اگه غربالگری اولت مشکلی نداشته دیگه چرا تو فکرشی اغلب دکترا اگه غربلاگری اول موردی نباشه اصلا دوم رو نمینویسن

مصی جون
چه پاپوش نازی اینو با قلاب بافتی دیگه اره؟؟؟ منکه بلت نیستم

پگاه جون
ای هنرمند...ای هنر از خود در وکن... خیلی قشنگ بود ...هم هنر شما هم روروک ... منم مجبور شدم صندلی غذای دخترم همونی رو بگیرم که توی مغازه باز بود و کمی هم پایه هاش کثیفه خیلی دلچرکین شدم و لی خوب دیگه این طرح رو گیر نیاوردم هر قدر گشتم

مامان اتریسا جون
من این نمایشگاه رو سال گذشته رفتم راستش بیشتر فروشگاهه تا نمایشگاه .... همون موقع من یه چند تایی اسباب بازی گرفتم ... البته محصولات فرهنگی هم داشت.... در ضمن در باره سونو منکه از الماسیان خیلی راضی نیستم اما شاکری هم خیلی بد اخلاق بود منکه رفتم هی از خودش تعریف میکرد و از بقیه بد گفت نیم ساعت ما رو برای این حرفاش سر پا نگه داشت

نیلی جونم
خریدای دخترت مبارک باشه ...خیلی خوشگل بودن به خصوص اون دندونی و پاپوشش... بابت تسلیت ممنونم...در ضمنم چه دل قلمبه ایی داری جنیفر جونم... الحمدلله که جواب ازمایشات خوب بوده

اطلس جون
خوش اومدی گلم جنسیت نینی من 15 هفتگی جنسیتش معلوم شد ... سونو هم تا دلت بخواد رفتم

بی همتا جون
عزیزم بابت تسلیتت ممنونم...

مینا جونم
من از گلوکز خیلی میترسم .... همش میترسم بالا بیارم...دکتر منم نوشته که 1 مرداد برم نگرون تکون نینی هم نباش فعلا زوده...دکترت چه قدر زود گفته دو هفته یه بار بیا...

پریا جون
عزیزم خیلی نگرون تکون نینی نباش منکه دیگه دق مرگ شدم که زدم به بیخیالی...در ضمن من تا حالا نشنیدم فیبروم باعث خفگی بشه اولبن باره که میشنوم

میس ماری جون
من تقریبا همه خریدامو با شوشو میکنم... احساس میکنم اون عشقی که به دخترم لازمه اینطوری از طریق موج مثبت هم به خودش و هم به وسیله هاش تزریق میشه.... گرچه اینا سیسمونیه اما مامانم که نیست در نتیجه من موندم و شوشو...در ضمن همسر من بنده خدا از سر کار میاد با زبون روزه شیفت دوموش شروع میشه اخه اونقدر مامانش بهش تلقین کرده من بار شیشه دارم که فکر میکنم اگه یه لیوان بشورم خطرناکه و خلاصه از قضیه چش و ابرو خیلی گذشته... در مورد لالایی ها هم دوست میدارم نینی صدامو بشنوه و بیشتر باهام اشنا شه

مامای الی جون
این تصورات چیه عزیزم اینجا همه مثل همیم...و همدیگه رو دوست داریم و قراره یه دوره شیرین و البته سخت رو با هم بگذرونیم

ارغوان گل جونم
عزیزم ظرف غذای دخترم قابلتو نداره ادرس بده پست کنم واست... عزیزم سونوی انومالی یه سونوی کنترله مثه ان تی نیست که وقت دقیق بخواد من دو تا دکتر میرم هر دو برام نوشتن و بین زمان پیشنهادی دو تا دکترم 30 روز دقیقا فاصله بود....در ضمن من همه ازمایشها رو خودم تفسیر میکنم و اگه به مورد مشکوکی برخورد کنم با دکترم در میون میزارم

مامان کیان جون
خریدات خیلی قشنگن مبارک باشه...عجب جاری با حالی داری دختر .... منکه 4 سال بعد از ازدواج بچه دار شدم تا 4 ماه هیچکی نفهمید.... ولی دلم سوخت واسش ایشالله این دوره رو هر دوتون راحت بگذرونید

اقاقیا جون
مبارکه جنس نینیت... حالا میخوای مادر شوور بازی در بیاری؟؟ بعدشم تو این روزگار اگه مارکوپولو بخواد دخترم رو بگیره دیگه با ایر پلین میره سفر سرویس سفری نمیخواد.... من گرفتم برای مهمونی که میریم راحت تره دوست ندارم هر جا میرم براش غذا درست کنم .... خونه درست میکنم میبرم با خودم

ابریشم کجایی دوستم من دلم واست تنگولیده شده...زودتر بیا یه خبر از خودت بهمون بده
ایسان جون شما کجایی؟؟
یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است
2706