2737
2739
عنوان

اپلیکاتور واژینال

| مشاهده متن کامل بحث + 2763 بازدید | 32 پست
نگران نباش اگه تا الان آبریزش نداشتی اتفاقی نیوفتاده فقط بعد از این از اپلیکاتور استفاده نکن

ممنون از راهنماییتون.خیس شدن این مدلی فقط دیشب بوده بعد استفاده لاکتوواژ.حتما دیگه اینکارو نمیکنم.من سرم تواین بارداری خیلی بلا اومده دیگه نمیخوام الکی اتفاق دیگه ای بیافته

شمامیدونین اگه واسه کیسه اب مشکلی پیش بیاد چجوریه؟منظورم اسیب دیدنشه

خودتو میشوری و کاملا خشکمیکنی بدون لباس میشینی روی چند تا دستمال کاغذی ( روی صندلی) 

چند تا سرفه نسبتا محکم میکنی اگه دستمالا خیس شدن کیسه آبه. 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ممنون از راهنماییتون.خیس شدن این مدلی فقط دیشب بوده بعد استفاده لاکتوواژ.حتما دیگه اینکارو نمیکنم.من ...

خواهش میکنم گلم خودت باید حواست باشه اگه دکترتم نمیگه در مورد داروهایی که استفاده میکنی خودت بپرس اگه جفتتم پایینه هر وقت خواستن معاینه کنن اولش بگو تا کار دستت ندن

انسانیت کامل ترین دین
چقد اب ریخته رو لباست اگ زیاد بوده برو دکتر.نکنه کیسه اب بوده.

صبح بلندشدم رفتم دستشویی دیدم لباس زیرم خیسه بعد خیلی ببخشید قبل ازاومدن اد ر ار یه مایعی تقریبا زرد ریخت بعد ادرار اومد

2738
خواهش میکنم گلم خودت باید حواست باشه اگه دکترتم نمیگه در مورد داروهایی که استفاده میکنی خودت بپرس اگ ...

تا الان معاینه نکردن.علایممو گفتم خارش وسوزش ادرار داشتم دارو دادن

جاریم صب بلندشده بود لباسش خیس تو نگو کیسه ابش بوده رفته بود دکتر بستریش کردن 😐

وای نه من الان شمال پیش مامانمم دکترم تهرانه اخه من تو تعطیلات کاری نمیتونم بکنم

وای نه من الان شمال پیش مامانمم دکترم تهرانه اخه من تو تعطیلات کاری نمیتونم بکنم

برو بیمارستان اونجا دکتر هم هست .

نگران نباش ان شاالله ک چیزی نیست.

برایِ سلامتی نینیم ی صلوات لدفا😞
2706