2733
2734
عنوان

اپلیکاتور واژینال

2722 بازدید | 32 پست

سلام خانوما کسی بوده اپلیکاتور واژینال رو موقع استفاده تا ته فرو کرده باشه؟من چندوقته دارم استفاده میکنم تازه فهمیدم ضرر داره.دیشب کپسول لاکتوواژ گذاشتم صبح بلند شدم دیدم لباس زیرم خیسه.توروخدا راهنماییم کنین خیلی میترسم

ضرر چی داره آخه خوب اونم عفونتت که زده بیرون

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روش درستش همینه.و کپسول لاکتوواژ همین علایم رو به وجود میاره.

وای راست میگین صبح داشتم سکته میکردم چون بعدش که رفتم دیستشویی یه مقدار مایع تقریبا زرد رنگ ریخت بعد تموم شد داشتم سکته میکردم فکرکردم کیسه ابمه

2728

عزیزم تو که بارداری باید نصفشو میبردی تازه من دوبار رفتم دکتر بهم ندادن به خاطر جنین دکترم گفت اگه هم استفاده کنی باید بدون اپلیکاتور باشه

انسانیت کامل ترین دین
ضرر چی داره آخه خوب اونم عفونتت که زده بیرون

نمیدونم والا دکترم چیزی نگفت درباره اینکه اپلیکاتور چقدر باید وارد شه منم یه هفته کلوتریمازول استفاده کردم تا ته زدم الان لاکتوواژ باید بزنم دیدم اینجا همه تو نی نی سایت میگن خطرناکه فقط باید1سانت وارد شه

2738
شمامیدونین اگه واسه کیسه اب مشکلی پیش بیاد چجوریه؟منظورم اسیب دیدنشه

نگران نباش اگه تا الان آبریزش نداشتی اتفاقی نیوفتاده فقط بعد از این از اپلیکاتور استفاده نکن

انسانیت کامل ترین دین
2706