2737
2734
عنوان

خونه خریدیم به نظرتون به تصمیمی که داشتم عمل کنم درمورد بچه ی سوم...

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 43 پست

بستگی به وضعت داره

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد چن وقت خونه دار شدی خوشبحالت ما ک همچنان مستاجریم

بعد 17سال البته الان 33 سالمه

حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
2731
بستگی به وضعت داره

وضع مالیم خوبه وضع جسمیمم سالمم خدارو شکر

حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
چقدر زود ازدواج كردي  بچه هات چند سالشونه؟

دخترم 12سالشه وپسرم 2سالشه

2738
وضع مالیم خوبه وضع جسمیمم سالمم خدارو شکر

من باشم میارم اگه واقعا ببینم می تونم ساپورت کنم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
بیار  اگه اعصاب داری خیلی هم خوبه بزرگ میشن کیفشو میکنی دورت شلوغ میشه

خودمم برای همین دوست دارم یکیم اینکه پسرم همبازی پیدا میکنه

خوب کجا یی خونه ات چندمتر

خونه م 200 متره. کرمانشاهم

دخترم 12سالشه وپسرم 2سالشه

من جاي شما بودم ديگه نميوردم

از ١٦ سالگي ازدواج كردي حالا هم كه ٣٣ سالته يه بچه كوچولو داري كه اول راهي باش 

بخواي يكي ديگه هم بياري يعني اين چرخه هنوووز ادامه داره 

به نظرم حالا كه وضع ماليتون هم خوب شده 

يكم بيشتر كيفش رو ببريد 

چهارنفري كلي خوش بگذرونيد 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي