2733
2734

یه دخترو یه پسردارم قبل اینکه خونه بخریم تصمیم داشتم اگه صاحبخونه شدم فرزند سوم بیارم.البته اون وقتا اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر زود به خواسته م برسم اما حالا که خودمون. صاحبخونه ایم دو دلم .وضع مالیمون شکرخدا خیلی بهتر شده شما بودید چیکار میکردید

حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوش بحالت دوتا داری منکه چون سابقه زایمان زود رس داشتم و دخترم جلوی چشمم پرکشید دیگه هیچوقت جرات نکردم بزارم بچه دارشم. خدا بچه هاتو زنده نگه داره برات وقتی شرایطشو داری چه بهتر سر پیری به دردت میخورن

اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2738

به سلامتی عزیزم اگه واقعا در توانتون هست خیلی هم خوبه ایشالا که بشه و پاقدمش خیرباشه

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

اوضاع مالیتون شکر خدا بهتر شده اما واقعا معلوم نیس وضع مملکت همینطورم بمونه حتی  البته باز به روحیاتت اعصاب و روانت سن خودت و بچه هات و پیشرفت کاری شوهرت بستگی داره

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم

من ايده الم دوتا بچه است ،در حالتي كه همه چيز اكي باشه .

٣ تا ديگه زياده به نظرم ،سخت ميشه

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2706