2737
2739

سلام

از شبکه پویا؟

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم

من اینارو دیدم

سرزمین اشباح

قلعه هاول

مدفن کرم های شب تاب

وقتی مارنی انجا بود

ماری و مکس

و...

یادمان نرود...انسان بودن،پاک بودن،مسیول بودن و در اندیشه سرنوشت دیگران بودن،وظیفه نیست! بلکه باید جزء صفت آدمی باشد.
2731

رالف خرابکار ۲ 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
پس بیشتر انیمه بازی تا انیمیشن😁.سریالی بگم یا سینمایی؟

انیمه باز چیه؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738
 نه لزوما هر چیزی که دیدین و جالب بوده😊

من مهارت های رندگی رو خیلی دوست دارم

پارسال کلیله و دوستان رو میذاشت ،اونم عالی بود بنظرم

شکرستان که اصلا رو دست نداره

دره چکاوک هم خوبه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
انیمه باز چیه؟

انیمه به کارتونای ژاپنی میگن...مدل قدیمش مث سوباسا...یادته؟انیمیشن هم کلا بقیه کارتونای که کشورای دیگه میسازن.گفت انیمیشن باز ولی چیزای که دیده بود انیمه بود اکثرا ، منم گفتم انیمه باز😁

درمورد من همه چیز میتونه تغییر کنه جز اینکه شکمو هستم و میمونم 😋😋😋
من مهارت های رندگی رو خیلی دوست دارم پارسال کلیله و دوستان رو میذاشت ،اونم عالی بود بنظرم شکرستان ...

😐 بیخیال بابا

انیمه به کارتونای ژاپنی میگن...مدل قدیمش مث سوباسا...یادته؟انیمیشن هم کلا بقیه کارتونای که کشورای دی ...

اهان مرسی

سلام عزیزم من اینارو دیدم سرزمین اشباح قلعه هاول مدفن کرم های شب تاب وقتی مارنی انجا بود ماری ...

من با مدفن کرمهای شب تاب گریه میکنم😢

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
من مهارت های رندگی رو خیلی دوست دارم پارسال کلیله و دوستان رو میذاشت ،اونم عالی بود بنظرم شکرستان ...

وااای من عاشششققق شکرستانم😍😍

اصلا حواسم بهش نبود

ممنون😀😍

2706