2737
2734
عنوان

شیر دادن به نوزاد ده روزه

| مشاهده متن کامل بحث + 3027 بازدید | 31 پست
انگارشیرت کم نیستا،،،۱۵روزگیش که میبری بهداشت چکاپ،،،ببین وزنش تغییرکرده اونوق میفهمی باشیرت سیرمیشه ...

آخه شیر خشکم میدم بهش 

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...
خوب سیر نمیشد چیکار میکردی؟؟ بی قراری نمیکرد؟؟ هر جند وقت بیدارش میکردی

پسرم هردوساعت یبار خودش بیدارمیشدمنوبزحمت نمینداخت😂😂البته تاچهل روزگیش خیلی بدخواب بود همش روپام بود نشسته میخوابیدم چون میزاشتمش زمین بیدارمیشد،،،شیشه راحتتره واسه همون بهترمیخورن هرچن سیرم باشن،،،نوزادهرچن دقیقه یبارم شیر بدی بازگشنشونه،،،اینکه شیرت چکه میکنه رولباست ینی شیرت زیاده خداروشکر شیشه نده که شیرخودت حیف میشه دوای هزاردرده 

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه میبینم سینم انکار گنجایش نداره سیرش کنه...لباسم خیس میشه از شیر ...علتش چیه؟؟

شیرت که خوبه خدا رو شکر 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
شیر افزا از کجا بخرم؟؟ آخه حس میکنم سینه هام گنجایش نداره دیگه...مرتب شیر از سینم رو لباسم میریزه و ...

ببین شیر اولش آبه تهش میشه غذاش، احتمالا تو برا اینکه شیرت نریزه یکم از این سینه شیر میدی یکم از اون سینه که جفتشون میشه آب، برا همون سیر نمیشه،

شایدم سیر میشه ولی چون یکسره گریه میکنه تو فک میکنی گرسنشه،، اگه سر یه تایم خاصی شروع میکنه ب گریه مثلا نصفه شب ،و گریشو نمیتونی بند بیاری احتمالا کولیک داره، که 90 درصد نوزادها دارن،و با ی دکتر رفتن خوب میشه

2731
پسرم هردوساعت یبار خودش بیدارمیشدمنوبزحمت نمینداخت😂😂البته تاچهل روزگیش خیلی بدخواب بود همش روپام ب ...

آخه خوابه خانم ...بیدار نمیشه خانم...شیرش میدم دیگه حس میکنم زیر سینم خسته میشه و شیر نداره سینم مجبور میشم شیر خشک بهش بدم...دارم دیوونه میشم از خدامه فقط شیر خودمو بهش بدم....ولی مامانم هی میگه بچه سیر نشده شیر خشک درست کن

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...
ببین شیر اولش آبه تهش میشه غذاش، احتمالا تو برا اینکه شیرت نریزه یکم از این سینه شیر میدی یکم از اون ...

نه خوب وقتی شیرش میدم و سیر میشه دیگه گریه نمیکنه و آرومه ...علایم کولیک جیه

پسرم هردوساعت یبار خودش بیدارمیشدمنوبزحمت نمینداخت😂😂البته تاچهل روزگیش خیلی بدخواب بود همش روپام ب ...

برعکس دختر من هی باید خودم بیدارش کنم

2738
برعکس دختر من هی باید خودم بیدارش کنم

ببين عزيدم منم شيرم ميريخت عالي بودا شيرم زيادددددد هربار ميدوشيدم اون اولا تا يكماهگي پسرم ميتونستم از دو سينم 180تا بدوشم ورن گيري بچممم عالي بود از يكماهگيش من ديدم سينهام ديگه سنگين نميشد غذاهم زباد نميخورم الانم در طورل روز اصلا سينهام سفت نميشه مث پلاستيك شل ميشن يكسرم گريع ميكنه پوشكشم سنگين نميشع مطمعنم سير نميشه حالا دارم كمكي روزي دو وعده بش سوپراميل ميدم ببينم چطورع

پسرم 👑سرم
نه خوب وقتی شیرش میدم و سیر میشه دیگه گریه نمیکنه و آرومه ...علایم کولیک جیه

گریه زیاد سر ی تایم خاص،هیچی نمیتونه آرامش کنه،کولیک ب دلدرد نوزاد میگن،تا سه الی شش ماه باهاشونه

ببين عزيدم منم شيرم ميريخت عالي بودا شيرم زيادددددد هربار ميدوشيدم اون اولا تا يكماهگي پسرم ميتونستم ...

الهی 

به خودت برس چون شیر داری 

خودت رو تقویت کن گلم 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2706