2733
2734
عنوان

شیر دادن به نوزاد ده روزه

3022 بازدید | 31 پست

دختر ۱۰ روزم با شیر خودم سیر نمیشه مجبورم بهش شیر خشک بدم.چیکار کنم شیرم زیاد شه...چرا سیر نمیشه 

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...

مامانی که فقط شیر خودتونو میدین چیکار میکنید که با سیر خودتون سیر میشه...من هر وعدش شیر خودمو اول میخوره بعدش ۶۰ میل شیر خشکم باید بخوره

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مامانی که فقط شیر خودتونو میدین چیکار میکنید که با سیر خودتون سیر میشه...من هر وعدش شیر خودمو اول می ...

منم اول خیلی شیرم کم بود بعدهم غذام زیاد کردم هم مرتب کپسول شیر افزا می خوردم خداروشکر درست شد

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

شیر افزا از کجا بخرم؟؟ آخه حس میکنم سینه هام گنجایش نداره دیگه...مرتب شیر از سینم رو لباسم میریزه و حروم میشه ولی با این حال نی نیم سیر نمیشه...خیلی اعصابم خورده چرا سیر نمیشه

منم اول خیلی شیرم کم بود بعدهم غذام زیاد کردم هم مرتب کپسول شیر افزا می خوردم خداروشکر درست شد

شما به نوزادتون چقدر به چقدر شر میدادین روزای اول ... من هر ۳ ساعت باید خودم برم بیدارش کنم اونم به طور از خواب پا میشه

2738

من شیرم زیادبودوچرب،،،ولی اولاش انگارپسرمنم سیرنمیشدهی سینمومیگرفت۲۰دیقه نیمساعت،،،بعددوماهگی دیگه شیشه نگرفت البته شبایبار۳۰میل میدادم تابخوره شیرت زیادمیشه سعی کن کمترشیشه بدی

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
مطمئنی سیر نمیشه؟؟ دکتر گفته؟ من شیر خودمو میدم خودمم مواد غذایی میخورم که شیرم رو زیاد کنه مثل ما ...

نه دکتر نگفته ... ولی خوب بعدش شیشه رو میخوره دیگه حدودا ۵۰ میل شیر خشک میخوره

خواب کافی و کمی نرمش ودوری از استرس  حتماااا مفید خواهد بود 

درباره تغذیه :انواع مایعات. سوپ جو. آب کرفس + آب هویج مخلوط با هم 

ریحان شیر رو خوش طمع میکنه 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
من شیرم زیادبودوچرب،،،ولی اولاش انگارپسرمنم سیرنمیشدهی سینمومیگرفت۲۰دیقه نیمساعت،،،بعددوماهگی دیگه ش ...

خوب سیر نمیشد چیکار میکردی؟؟ بی قراری نمیکرد؟؟ هر جند وقت بیدارش میکردی

شیر افزا از کجا بخرم؟؟ آخه حس میکنم سینه هام گنجایش نداره دیگه...مرتب شیر از سینم رو لباسم میریزه و ...

شیرتو با بدوش با شیشه بده نی نیت بخوره... بچه زیر چهل روز زیر سینه زود خسته میشه از مک زدن.... با شیشه راحت تر میخوره

خواب کافی و کمی نرمش ودوری از استرس  حتماااا مفید خواهد بود  درباره تغذیه :انواع مایعات. ...

آخه میبینم سینم انکار گنجایش نداره سیرش کنه...لباسم خیس میشه از شیر ...علتش چیه؟؟

شما به نوزادتون چقدر به چقدر شر میدادین روزای اول ... من هر ۳ ساعت باید خودم برم بیدارش کنم اونم به ...

انگارشیرت کم نیستا،،،۱۵روزگیش که میبری بهداشت چکاپ،،،ببین وزنش تغییرکرده اونوق میفهمی باشیرت سیرمیشه یانه😊

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2706