2737
2734
عنوان

خانما میخوایم یگروه چهل نفره تشکیل بدیم برای حاجت روایی با توسل

| مشاهده متن کامل بحث + 4113 بازدید | 518 پست
ممنونم از شما و همه دوستای خوبم که به نیتم خوندین انشاالله نفس حق شماها من به حاجتم میرسم از خدا می ...

ممنون گلم

ان شاالله حاجت روایی هممون

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان لطفا اگه به حاجت تون رسیدین بیاین بگین که ماهام دلگرم بشیم

من که واقعا خسته شدم و ناامید از همه جا...واقعا به دلگرمی نیاز دارم  

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2731
دوستان لطفا اگه به حاجت تون رسیدین بیاین بگین که ماهام دلگرم بشیم من که واقعا خسته شدم و ناامید از ...

ان شاالله ک ب آرزوهاتون برسین عزیزم توکلت بخدا باشه

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄
@ملواری   عزیزم ب نیتت خوندم حاجت روا بشی ان شاالله

ممنون عزیزم

لطفا هر کی امضا من و خوند برای رسیدن من به عشقم  یه صلوات بفرسته ممنون. و اگه کاری چیزی میدانید برای عاشق کردن بگید
ان شاالله ک ب آرزوهاتون برسین عزیزم توکلت بخدا باشه

ممنون و همچنین

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2738
امروز نوبت زینب بود؟

اره 

@تیچرکوچولو   ب نیتت خوندم عزیزم حاجت روا بشی گلم

مرسی عزیزممم مگ شما منو میشناسی؟؟؟

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@
2706