2733
2734
عنوان

خانما میخوایم یگروه چهل نفره تشکیل بدیم برای حاجت روایی با توسل

| مشاهده متن کامل بحث + 4113 بازدید | 518 پست
من هرروز ميخونم واسه همتون بچه ها حتى اگه تو گروهتون نباشم شماام واسه مادر شدنم دعا كنيد التماس دعا

الهیک مادر شی بیای همین تاپیک اعلام کنی😍😍

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نوبت شما فرداعه دیروز تنها بود امروز اون که شماره بود فردا شما

ببین وقتی نفر اول روز ۲ فروردین باشه پس ینی تاریخ یکی جلوتر از شماره اعداده. مثلا نفر دو روز سوم فروردین میشه. پس نفر ۳۰ روز سی و یکم. نفر ۳۱ روز یک اردیبهشت. و همچنین نفر ۴۰ روز ۱۰ اردیبهشت. پس امروز چهاردهمه نفر ۴۴ ام.نوبت کیمیا و آخرین روز

2731
۱۳ ام تنها نبوده. اون عدد بوده. شما هم امروزی طبق لیست

باشه عزیزم من همه رو خوندم و امروز تموم شد چله ایشالا همه حاجت روا بشن ممنونم از هرکی که امروز برام وقت گذاشت

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2740