2737
2734
عنوان

خانما میخوایم یگروه چهل نفره تشکیل بدیم برای حاجت روایی با توسل

| مشاهده متن کامل بحث + 4113 بازدید | 518 پست
دوستان زندگیم داره میپاشه از هم  تو راه دادگاه اینا هستیم  عاشق شوهرممولی زندگی م رنگ ار ...

حاجت روا بشي 

الهي که صلاح خداوند با آرزوي تو يکي باشه 

اميدوارم مشکلت طوري حل بشه که خودت هم بموني چطور به راحتي حل شد 

دلت رو به خدا بسپار

ان شاء الله همگي افراد شرکت کننده در اين ختم حاجات روا بشيم هرکي به هر نيتي متوسل شده به نيتش برسه الهي آمين

دوستان عزيز براي مادرشدنم دعا کنيد 

اگر باردار نشم همسرم ازم جدا ميشه

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم پس من نفر چهل ویکم هستم... یعنی از امروز باید هروز تا چهل ویک روز دعای توسل بخونم....

بله گلم امروز ب نیت حاجت روایی دنیز یدونه دعای توسل و میخونیم

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
حاجت روا بشي  الهي که صلاح خداوند با آرزوي تو يکي باشه  اميدوارم مشکلت طوري حل بشه که خو ...

الهی ک این چله تموم نشده باردار بشی بیای خبرشو بهمون بگی

الهی ک این چله تموم نشده باردار بشی بیای خبرشو بهمون بگی

الهي آمين

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
دوم من

امروز اولین روزه دعاست ب نیت حاجت روایی دنیز

ترتیب اسمارو نوشتم و عکسشو فرستادم اونو نگهش دار

لطفا یه پست بزار ی پیام بده ک فهمیدی امروز اولین روزه 

@فرشتههه    

2740
سوم من

منم ب نیت حل تنام مشکلاتم وازدواج

@ابدویکروز    

منم هستم

عزیزم پس من نفر چهل ویکم هستم... یعنی از امروز باید هروز تا چهل ویک روز دعای توسل بخونم....

پس من چی خواهر😔

چهل و دو یادت نره

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄
منم هستم ان شاءالله  دوستان برای اینکه فراموش نکنید یک برگه به جایی که بیشتر در معرض دید هست ب ...

@رهااااایی    

امروز اولین روزه دعاست ب نیت حاجت روایی دنیز ترتیب اسمارو نوشتم و عکسشو فرستادم اونو نگهش دار لطفا ...

عزیزم من ب نیتت خوندم ان شاالله حاجتت بگیری

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄