2733
2739
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @مرمری1372 ‍&n ...

سلاااااام عزیزدلم♥

عیدت مبااااااااارک...

دیر رسیدم به عکس دوباره  

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @سناخانومی ‍  ...

سلام جیگرمن سال نوشماهم مبارک

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @شررررررراررررره ...

سلام عزیزمممم مرسی ممنون همچنین برای شما❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹

دیر رسیدم🤪

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
2728
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @نفسم_دخترم_یاس_ ...

ای جونم ..سال نو شمام مبارک

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @علی_مامان ‍&n ...

فدااات عشقم همچنین برای شما مهربون😍😙😙

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @عشقم_پیتزا۲ ‍&nb ...

مرسی عزیزمممم   سال جدیدت مبارک خانومی انشاا..ب هرچی میخوای برسی  

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2740
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @خوشبختr ‍  ...

سلام عزیزم همچنین سال خوب وخوش وپرپول وبرکت داشته باشی😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @نفسم_دخترم_یاس_ ...

عیدتون مبارک عاطی جون😍😍😘😙😗

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @atlasjoooooon ‍& ...

😘😘عیدتوهم مبارک انشالله تو سال جدید ب هرچی میخای برسی و ب عشقتم برسی😘🙏

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @پرنیا3 ‍  ...

سلان علطی جون همچنین سال نوی شماهم مبارک😍😘

دیر اومدم به عکس نرسیدم😓😅

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @deniz1 ‍  ...

سلام عزیزم سال نوتوهم مبارک انشالله  سالی پرازدلخوشی وسلامتی داشته باشی😚

پروردگارا فقیر آن است ک تورا ندارد..♡
سلااااااام عشششششقم سال نو تو  هم مبارک الهی امسال همش بخندی و تنت سلامت و جیبت پر پول باشه😘💋 ...

😍❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
سلااااااام عشقمممم  بابت تمام تگ کردنات تو سال ۹۷مرسی  انشالله سال ۹۸بهترین باشه برااااا ...

😍❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706