2737
2734

سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄

@عشقم_پیتزا۲‍ 

@daria12‍ 

@لواششک‍ 

@tab 

@ترشی_لیته‍ 

@مهرخاتون‍ 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم😍 همچنین😘 ممنون مهربوووون❤

خدا نکشتت با این امضات

دستمال من🇹🇳زیر درخت🌳البالو🍒گم شده.                سواد داری؟!؟ 😲هااااا؟.                                            بی سوادی؟!؟ 😟واااااا؟.                                            پس تو خر🐴من هستی😐.                                      اخه این چی بود برامون میخوندن؟ 😩😩😩
2731
ژان ژان ❤️❤️❤️ چ استارت زيبايي😂😍

😂😂😂😂چااااكر خواتممممم

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

@آیداشونم‍ 

@ghazaleh_m_sh_a‍ 

@گارفیلد‍ 

@fatibalaa‍ 

@پرند11‍ 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
 خوشگلی عزیزم♥

فدات شم مهربون

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

@deniz1‍ 

@مخملی75‍ 

@jooojooo25‍ 

@نوراهستم‍ 

@اههههههههه‍ 

2738
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @عشقم_پیتزا۲ ‍&nb ...

سلام عاطی جون....تبریک سال نو....الهی سالی سرشار از تندرستی دل خوش برکتو خوشبختی داشته باشی عزیزم......

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @zahra1378 ‍&n ...

همچنین ❤ 

سال نو مبارک 😘😘

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

@علی_مامان‍ 

@ویردا‍ 

@sssatefeh‍ 

@بهار77‍ 

@maaaneliii‍ 

خدا نكنه ❤️😘 محبتت منو شيفتت كرده دگ😘😝 

سلام عزیزم سال نو مبارک

میگم صدف76 چرا دیگه نیست؟؟

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
2706