2733
2734
عنوان

عکس برداری از دندان در هفته چهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 36 پست
میدونین من وقتی فهمیدم باردارم یه دکتر مامایی گف اگه اشعه ایکس کارش و کرده بچه میفته نمیمونه اگه مون ...

من اینارو از متخصص رادیو لوژی شنیدم همه متخصایی که باهاشون صحبت کردم هم تایید کردن.اصلا بعضیا میگن که اشعه میزانش انقدر پایین هست که برای یک بار هیچ اتفاقی نمیوفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اینارو از متخصص رادیو لوژی شنیدم همه متخصایی که باهاشون صحبت کردم هم تایید کردن.اصلا بعضیا میگن ک ...

پس دیگه استرس نداشته باش در عوض از وجودش لذت ببر مطمئن باش سالمه و جاش هم خوبه و در حال رشد شما فقط خودتون و ناراحت کردین الان نی نی هامون دارن حال میکنن برا خودشون😂

پس دیگه استرس نداشته باش در عوض از وجودش لذت ببر مطمئن باش سالمه و جاش هم خوبه و در حال رشد شما فقط ...

مرسی تو چقدر خوبی .خیلی خوشحالم که باهات آشنا شدم .بی صبرانه منتظر جواب آزمایشت هستم و دعا میکنم که سالم و سلامت باشید .(هر دوتاتون)

2731
مرسی تو چقدر خوبی .خیلی خوشحالم که باهات آشنا شدم .بی صبرانه منتظر جواب آزمایشت هستم و دعا میکنم که ...

فدات بشم گلم خوبی از خودتونه حتما شما رو در جریان ازمایشاتم قرار میدم ممنون بابت دعای زیباتون 💓