2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون بده گناه من چیه. من 20سالمه.خودموهفتاد ساله میدونم

همین دیگه!  دودش تو چشم زن میره در هر صورت

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2728
معتاد.خسیسه،کتک میزنه.شکاک و بد دله.بی ادب.فحاش.تهمت ناموسی میزنی.اجازه نمیده از خونه بیرون برم،دو ب ...

پس واقعا کاش بمیره راحت شی از دستش.‌‌.ولی بدبختی اینجور آدما بلانسبت مث......هفت تا جون دارن.....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2740

من فقط نظرمو میگم بلاخره نظرات همه با هم یکی نیستن لطفا نریزین سرم 

استاتر ناراحته درکش میکنم سختی کشیده ک ب اینجا رسیده ک همچین ارزویی داره ولی حداقل ما میتونیم براش دعا گنیم عوض اینکه خدا خدایی نکرده همسرشو بکشه ب راه راست هدایتش کنه اعتیادشو بزاره کنار خساست و شکاکیش از بین بره و بشه مردی ک بهش تکیه کرد ی مرد ایده ال ک استاتر بهش افتخار کنه باور کنین خدا با هیچکسی دشمنی نداره گاهی دعای خیره ی نفر میگیره و خیلی چیزا تغییر میکنه پس بیاین هممون از خدا برای زندگیشون ارامش و خوشبختی بخوایم و روزای خوب ک استاتر غرق خوشی و شادی کنار همسرش باشه

نگو عزیزم فقط توکل کن به خدا و زندگیتو بساز سعی درستش کنی 

آخه با این وضعیت چجوری زندگیشو بسازه مگه میشع شما خدایی نکرده خودتون بودید میتونستید با چنین فردی زندگی کنید😢😢ببخشیدا ناراحت نشی عزیزم حرفتون درست بود ولی خوب.. خیلی سخته😨

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
معتاد.خسیسه،کتک میزنه.شکاک و بد دله.بی ادب.فحاش.تهمت ناموسی میزنی.اجازه نمیده از خونه بیرون برم،دو ب ...

دوست منم شوهرش دقیقا یعنی واقعا عین شوهر شماست...بدبخت خون گریه میکنه از دستش من فقط دارم میبینم چه جوری داره عین شمع آب میشه😔😔😔😔

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
من فقط نظرمو میگم بلاخره نظرات همه با هم یکی نیستن لطفا نریزین سرم  استاتر ناراحته درکش میکنم ...

آمین آمین ایشالا که هرچه زودتر زندگیشون عالی میشه

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2706