2737
2734

سلام دوستای گلم.

یه سوال خیلی مهم داشتم خوشحال میشم کمک کنید.

برای اینکه ارتباط عمومیم عالی شه جیکاربایدبکنم؟خیلیارو میبینم سرزبونشون عالیه و کم نمیارن و سلمبه قلمبه حرف میزنن.کتابی یا راهکاری هست بهم معزفی کنید ...خیلی نیازدارم ممنونم😘

خیر به ذات آدم هم بستگی داره.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم اجتماعی نیستم 

یه دخترعمه‌دارم با ۲۹۰۰۰نفردوسته مدام زنگ وپیام وچت 

من نه اینطوری نیستم نه سروزبون دارم نه هیچی

😆

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
کلا کتاب زیاد بخون اطلاعات عمومی تو ببر بالا ک همیشه حرفی برای گفتن داشته باشی

چه نوع کتابی؟از یکی شنبدم باید کتابای ادبیات بخونم نمیدونم چقدر درسته این حرف

2740

عزیزم کتاب خوندن ربطی به روابط اجتماعی نداره... من اینهمه خوندم از وقتی مدرسه رفتم هیچی نشد. 

باید تو رفتار اونایی که بنظرت خوبن دقت کنی ببینی از چه عباراتی تو خوش و بش کردن احوالپرسی استفاده میکنن

کلمات لاتی و کوچه بازاری استفاده نکن... مثل خفن و گنده و خاک تو سرت و... 

تو این برنامه های صدا سیما مجریا معمولا خوش برخوردن ببین از چه کلماتی برای احوال پرسی و اینا استفاده میکنن چطور مکث میکنن بین حرف زدن و شمرده شمرده صحبت میکنن

کلا با دقت کردن تو برخورد ادمای موجه چند ماهه میتونی شما هم ترقی کنی

منم اجتماعی نیستم  یه دخترعمه‌دارم با ۲۹۰۰۰نفردوسته مدام زنگ وپیام وچت  من نه اینطوری نی ...

دقیقا یکی از هم کلاسیام شیرازی هستش بااون زبونش همرو ب کار میگیره..خیلی دوست دارم ب این شکل بشم

یه کتاب نه باید خیلی کتاب بخونی مطالعه داشته باشی اطلاعات خوب و مفید داشته باشی .اعتماد بنفس تو باید ...

میدونی بعضی وقتا اطلاعات عمومی هم مهم نیس.الان من کتاب زیاد میخونماااا اطلاعات عمومیم خوبه ولی خب میرم جمع چنتا بیسواد ک فقط حرف خاله زنکی میزنن همیشه سکوت میکنم بعدشم میگن حرفی بزن چیزی بگو.

شده از اطلاعاتمم گفتم اونا گفتن چرته همچی چیزی نیس.(در صورتیکه نظر من نبوده فقط حرف کتاباس)

دعا کنین شوهر منم خوب بشه
دقیقا یکی از هم کلاسیام شیرازی هستش بااون زبونش همرو ب کار میگیره..خیلی دوست دارم ب این شکل بشم

من اینطوری نیستم تازه بی سیاستم هستم

مثلن این دخترعمم کسی بش تیکه میندازه میدونه چجوری جواب بده

یا اینکه سوال میپرسی نمیخواد جواب بده میدونه چجوری بپیچونه🤔

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

كتاب و مطالعه هم هست ولي كلا اينجور چيزا ذاتيه عزيزم

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍