2733
2734
عنوان

خانما بیاین خیلی مهمه شاید به دردشماهم خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 40 پست
راسته که میگن شیرازیا خوش زبونن؟😊

ببین شیرازیا راحتن... اصلا اینجا غریب و آشنا معنی نداره... مثلا وقتی بیرون میری برای خرید یه خانومی داره رد میشه ازش نظر میپرسی در مورد خریدت...

نمیدونم چطوری توصیف کنم.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی الان من ی ادم غیر اجتماعی هستم؟؟؟ میدونی ی جاهایی بهم گفتن اجتماعی ی جاهاییم بهم میگن اجتماعی ...

عزیز دلم اجتماعی اونیه که همه جا راحته و با همه میتونه ارتباط برقرار کنه...

اون کتاب و کتاب سخن گفتن بدون ترس و خجالت رو حتما بخون. زندگیت دگرگون میشه 

اجتماعی بودن یعنی اینکه باهمه بتونی صحبت کنی و ارتباط برقرار کنی و بتونی خودتو تو دلشون جا کنی

ببین من با همممههههه حرف نمیزنم.

ولی تو دل کسایی ک باهاشون هم صحبتم جا دارم چون معلومه دوسم دارم.(حالا بماند بعضیام ازم بدشون میاد😊)

ولی با همه حرف نمیزنم والا(اصن از بعضیا خوشم نمیاد حرف بزنم😉)

دعا کنین شوهر منم خوب بشه
2728

تو روابط مهم اینه که چه حرفی رو در  چه زمان و مکانی بیان کنیم.سخن سنجیده باید گفته بشه.

در کنار صحبت و کلام، لحن بیان و اعتماد به نفس و خوشرویی هم خیلی مهمه.

دایره ی لغت هم گسترده باشه

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
ببین من با همممههههه حرف نمیزنم. ولی تو دل کسایی ک باهاشون هم صحبتم جا دارم چون معلومه دوسم دارم.(ح ...

لازم نیست همه ازت خوششون بیاد. حتی امام علی هم یه عده عاشقش بودن یه عده دوسش نداشتن...

کتاب اعتماد بنفس رو حتما بخون...

2738
باید ظاهر مناسب شیک و مرتب باشه بیشتر حساب میبرن.اینکه میگن قبل گفتن فکر کنید واقعا درسته ها.اول بسن ...

ظاهرم کاملا اراسته و شیکه ولی وقتی ادم زبون نداشه باشه برای صحبت تاثیری نداره.

ببین شیرازیا راحتن... اصلا اینجا غریب و آشنا معنی نداره... مثلا وقتی بیرون میری برای خرید یه خانومی ...

اره دیدم دوستم خیلی راحت و خوش زبونه کافیه فقط ی صحبت کوجیک درمورده ی چیزی توی یک جمع بشه.کلا جمعو میگیره تودستش دیگه همه ماته اون میشن😅همین خوش زبونی خیلی خوبه و شیرازیا میگن دارن.