2733
2739
عنوان

چیکارکنم با دخترعموی خراااااااااب شوهرم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1695 بازدید | 58 پست

فقط میتونم بگم یا خدا هدایت کنه این زنو یا اگه قابل هدایت نیست ریشه کنش کنه این لجنو.....

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭

بنظرم مهم نیس چون شما حساس هستین اینکارای دختر عموم رو جدی میگیرین و یه برداشت دیگه دارین.

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون دختر عمو از شوهرت بزرگتره؟شوهرخودشم تو گروه هست؟همونجا ک گفتی شوهرش از در اومد رفت تو گوشیش من تا اخرشو خوندم این شوهرش بهش محل نمیزاره یا احتمال زیاد سرش جای دیگ گرمه اینم از لج اون داره این ادااصوالارو درمیاره.منم شوهرم یه دختر خاله داره ک خیلی میپیچه تو دستو پاش چندروز پیش باز دوباره بحثمون شد سر اون.ولی تصمیم گرفتم دیگ بیخیال بشم مهم اینه ک الان منو انتخاب کرده و دختره از حسودی ب منه ک این کارارو میکنه 

2728
بشوهرم میگه یا میوه پوست کنم یا مجبورم خودم واست پوست کنماااا جلو بابا و برادراش گفت😔 خوب بیشعور چ ...

یبار که اینو گفت محکم و با جرات بهش بگو خانم فلانی من حواسم به همسرم هست اگر نیاز باشه بهم میگه واسش میوه پوست کنم

اون دختر عمو از شوهرت بزرگتره؟شوهرخودشم تو گروه هست؟همونجا ک گفتی شوهرش از در اومد رفت تو گوشیش من ت ...

آره دقیقا باید بیخیال شه آدم منم دارم همچین موردی تو فامیل شوهرم هی میگه بابا اگه میخواستمش میرفتم میگرفتمش دیدم خو راست میگه بنده خدا من که محل سگ نمیزارم 

اخ اخ من یه سوتی دادم که اگه زن پسر عموم پیام منو ببینه که برا پسر هموم فرستادم به سه قسمت مساوی تقسیم میشم😂😂 دیشب یه پیام اماده ها بود که اخرش استیکر قلب و بوس بود منم برا همه تند تند میفرستادم.دیدم وای وای برا پسر عموم همم رفته😁 تازه دیشب متوجه نشدم امروز که جوابم داد متوجه شدم😓😓 خجالت کشیدم واقعا😟😢

ایشالله :یعنی خدارا به خاک سپردیم.( استغفرالله)(نعوذبالله)                                                      انشاالله: یعنی ما خدارا ایجاد کرده ایم.(نعوذ بالله)(استغفرالله)                                                             ان شاءالله: یعنی اگرخداوند مقدور فرمود.(به خواست خدا)
2738

حواست باشه کاری نکنی دختره پی ببره حساسی چون بدتر رفتاراشو ادامه میده خونسردو عادی باش و ازدور مواظب فقط ب شوهرت تذکر بده مواظب رفتارش باشه گرچه معمولا مردا اینجور مواقع اصلا حرف تو گوششون نمیره و شاکی و عصبیم میشن ک مگ چیکار کردم دلیلشم اینه ک حسو حال ماخانومارو درک نمیکنن

قربون دهنت منم منم شومیز و شلوار و تونیک میپوشم بدحجاب حساب میشم ولی من لاغرم چیزی ندارم ک بخوام نشو ...

بنظر من اصلا ربطی به لاغری و چاقی نداره اونی که میخاد همه چیشو بریزه بیرون میریزه 

بسیار خانمای لاغر یا چاق دیدیم که محجبه هم نیستن بسیار هم شیک پوشن ولی کسی نمیگه ببین چه کو نشو گذاشته بیرون

من مانتو جلو باز میپوشم... ولی از زیرش معمولا دامن با مدل های مختلف میپوشم تابستونا یا زمستون هم بافت بپوشم که بلند نیس تو خیابون راه رفتنی دیگه مانتوم شنل نمیسه جدا از من بره... یه چیزه نرماله

مامان اطنا نمیزاره این خواهر کوچیکه که الان سالذتول دانشگاه شده مانتو جلو باز بپوشه و عکسای اینستا شو نمیبینه... حالا عکسای اینو ببینی رو سندلی نشسته مانتوشم زده کنار کو نش رو کج کرده که حتما بیفته :||

با تمام توان تو همه عکساش میخاست نسون بده اینم جلو باز میپوشه:/انگار یه موفقیته

ضعف نشون نده عزیزم .ارتباطت با اون خانواده رو کم رنگ و کم رنگ تر کن نه با دعوا بلکه با سیاست.

از چتات مشخصه ک همسرت بسیار با حیاست و شماهم بهش اعتماد کافی داری واز اون خانوم ناراحتی.سعی کن انقد حساسیت بخرج ندی و ادای ادمای ببخشید دیونه و بی اعصاب رو درنیار.ب همسرت خیلی صمیمانه بگو ک عزیزم من ب تو اعتماد کامل دارم و بخاطر همین حجب و حیات خانومت شدم ولی دوست ندارم رفتارای بعضی افراد باعت بشه ک ناراحت بشم و خدایی نکرده بحثمون بشه ازت خواهش میکنم ک از گروه لفت بدی و وقتمونو برا هم صرف کنیم چون با تو بودن برای من خیلی لذت بخشه😘

استارتر دقیقا درکت میکنم منم دختر عموهای شوهرم همین مدلی هستن وای که من چقدر حرص میخورم جایی با هم باشیم تازه گاهی از دهن همدیگه قلیونم میکشن من از ادمای خیلی راحت متنفرم دوست دارم آدما رسمی رفتار کنن باهم چون خودمم خیلی سنگین رفتار میکنم