2737
2739
عنوان

از استعدادهایی که داشتید و تلف شد بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 70 پست
سلام وقت بخیر  من ۲۶ سالمه متاهل دوتابچه ۳ سال و ۶ ماهه دارم بنظرتون اگ ازالان تاازمون ک اذر ...

من تیر فارغ التحصیل شدم تا آذر بکوب روزی 10 ساعت میخوندم هفته ای سه روز از هشت صبح تا هشت شب هم کلاس دادآفرین میرفتم . همون سال هم قبول شدم. البته ده سال پیشه .

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط اراده میخواد شروع کردنم سخته خیلی هم سخته من تصمیم دارم تا زنده ام یه کاری کنم به یاری خدا

برای خوشحالم. امیدوارم موفق بشید.

برای موفقیت باید قایق ها رو سوزوند تا بین موفقیت و مرگ  مجبور به انتخاب بشی
2728
بچه دارین؟کارشناسیتون کدوم دانشگاه بود؟

نه . 

منم پیام نور بودم. پیام نوری ها خیلی مطالعه شون بالاست اون سال اکثر قبولیها پیام نوری بودند.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
مستعد نیستم که به اندازه ی هوشم پیشرفت کردم بسه   فقط نمیتونم از جوونیم لذت ببرم دارم پیر میشم ...

لذت...؟ دنیایی دارم دیگه برام فرداش مهم نیست... همش توی گذشته هستم. جواب سوال شما پیش من نیست... ببخشید

دخترم تونقاشی ومجسمه سازی استعداد داره خودموبه آب وآتیش میزنم وهمه کاربراش میکنم پیشرفت کنه

خوشحال شدم... کاش همه این حس شما رو داشتن...

2740
نه .  منم پیام نور بودم. پیام نوری ها خیلی مطالعه شون بالاست اون سال اکثر قبولیها پیام نوری بو ...

شاید درست نباشه بگم ناسکریه

ولی خوشبحالت بچه نداری

عوضش مستقل وازاد وراحتی وکار ودرامد داری

🙄🙂

منم اینطورشرایطی میخوام بچه دست وپاگیره

سلام وقت بخیر  من ۲۶ سالمه متاهل دوتابچه ۳ سال و ۶ ماهه دارم بنظرتون اگ ازالان تاازمون ک اذر ...

من سال 88 آزمون دادم . میگن آزمون ها سخت شده.

نمیدونم.

ولی درآمد جالب نیست.

خیلی اشباع شده. بنظرم وقتت رو تلف نکن. 

شاید درست نباشه بگم ناسکریه ولی خوشبحالت بچه نداری عوضش مستقل وازاد وراحتی وکار ودرامد داری 🙄🙂 ...

نه اینجوری نگو من 32 ساله شدم و متاسفانه تنبلی دارم و بچه دار نمیشم. کارم شده بغض و گریه که چرا خدا منو لایق مادرشدن نمیدونه.

هفت ساله ازدواج کردم. اگه بچه دار بشم کارمو میذارم کنار . عاشق بچم . و کار و تو اجتماع بودن اصلا برام مهم نیست.

دلم میخواست بچه ای داشتم و خودمو وقف بچم میکردم.

ناشکری نکن. آرزوی بچه دارم.

من كه كلا گند خورد به استعدادا و جوونيمو كلاً هست و نيستم  سر ذات خراب اطرافيان و سادگي مسخره ...

بله معمولا وقتی دیگرا قصد دارن مانع ما بشن این وسط یه خودی یه جورایی انگار بهشون فرصت میده. توی متن تاپیکم من نوشتم حماقت... منظورم حماقت بعضی افراد خانوادم بود... خیلی خیلی تلخه

2706