2733
2734
عنوان

از استعدادهایی که داشتید و تلف شد بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 70 پست
من باید میرفتم آی تی یا برنامه نویسی و یا جراح میشدم. الانم خودم با مطالعه طراحی سایت یاد گرفتم ولی ...

سلام وقت بخیر 

من ۲۶ سالمه

متاهل دوتابچه ۳ سال و ۶ ماهه دارم

بنظرتون اگ ازالان تاازمون ک اذرهس روزی۵ ساعت بخونم قبول میشم؟

میشه بگین سال اول قبول شدین یاپشت ازمون موندین؟روزی چن ساعت خوندین؟بعدش ۰ن سال کاراموزی خوندین تاازمون اختبارقبول شدین؟اصلاامکانش هس بااین شرایط موفق بشم؟درامدوکالت چطوزه؟من کارشناسی پیام نورخوندم

معدلمم پایین بودولی بعدش دوسال برای کنکور ارشدخوندم ورتبه اوردم اماانتخاب رشته انجام ندادم

من بچه بودم خودم سنتور زدن زو یاد گرفتم ولی بابام از این چیزا خوشش نمیومد و فروختنش اگر نگهش میداتشن ...

بله کاملا درک میکنم.... کاش بی استعداد بودم.... حداقل حسرت توانایی هامو نمیخوردم

برای موفقیت باید قایق ها رو سوزوند تا بین موفقیت و مرگ  مجبور به انتخاب بشی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
بله کاملا درک میکنم.... کاش بی استعداد بودم.... حداقل حسرت توانایی هامو نمیخوردم

شوهرمم نقاش فوق العاده ماهریه با ۲ مدرک دانشگاهی ولی رفت سراغ کاری که به هنرش ربط نداشت همه تو این مملکت تباه شدن

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
2740
هیچی فیزیو قبول شدم سال کنکورم کیست مویی گرفتم و خواهرم خودکشی کرد البته اینا مانع درس خوندنم نبود خ ...

چی بگم... امیدوارم وضعیت شما تغییر کنه و بهتر بشه... تلخه آدم مستعدی باشی و حسرت بکشی

برای موفقیت باید قایق ها رو سوزوند تا بین موفقیت و مرگ  مجبور به انتخاب بشی
زبانو ۷ودت یادگرفتی یارفتی کلاس؟چ زبان هایی یادگرفتی؟

لیسانس انگلیسی دارم...المانی رو کلاس رفتم...ترکی استانبولی هم خانوادم اونجان زیاد میرم مسافرت وچون خودمونم اذری زبونیم راحت یاد گرفتم

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
چی بگم... امیدوارم وضعیت شما تغییر کنه و بهتر بشه... تلخه آدم مستعدی باشی و حسرت بکشی

مستعد نیستم که به اندازه ی هوشم پیشرفت کردم بسه  

فقط نمیتونم از جوونیم لذت ببرم دارم پیر میشم فک کردم شوهر کنم روحیه ام خوب میشه واقعا نمیدونم چیکار کنم که از زندگی لذت ببرم و دلم نخواد بمیرم 😔شما چجوری از جوونیتون لذت میبرین؟

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2706