2737
2734
عنوان

از استعدادهایی که داشتید و تلف شد بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 70 پست
من هم همینطور ادامه تحصیل ندادم بخاطر اینکه دانشگاه افراد دارای شعور رو جذب نکرده بود 

منظورتون رو کامل نگرفتم؟

برای موفقیت باید قایق ها رو سوزوند تا بین موفقیت و مرگ  مجبور به انتخاب بشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ریاضیو هندسم خیلی خوب بود سوالای کنکورو بدون دیدن تست مشابه میتونستم حل کنم دبیر فیزیکم که اقا بود به پدرم گفته بود تاحالا شاگردی به این باهوشی نداشتم ولی باهوش نیستم فقط درس میخوندم  الانم یه بدبختم در خدمت شما

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

من باید میرفتم آی تی یا برنامه نویسی و یا جراح میشدم.

الانم خودم با مطالعه طراحی سایت یاد گرفتم ولی کافی نیست.

وکیل پایه یک دادگستری هستم ولی خیلی کمال گراتر ازین حرفام . دوست داشتم به جاهای بهتری میرسیدم .

فقط بگم هیچ وقت دیر نیست برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کنید.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2731
شما که استعداد درسی ممتاز دارین املا صحیح👈 افتضاح 👉اینجوریه

خخخخخ .... بله درسته ....چیزی ازم نمونه

اقا هستند

ای وای فکر کردم فقط خانوما میاند نی نی سایت اصلا نام کاربری رو دقت نکردم.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
من ریاضیو هندسم خیلی خوب بود سوالای کنکورو بدون دیدن تست مشابه میتونستم حل کنم دبیر فیزیکم که اقا بو ...

چرا؟ چی بهت گذشت؟

2738
گفتی دلم آتیش گرفت کلا آکبند اصلا از استعدادم استفاده نکردم آشپزی آرایشگری یه درسی راننده ماهر   ...

واقعا درک میکنم...آدم هر روز ذره ذره میسوزه

چرا؟ چی بهت گذشت؟

هیچی فیزیو قبول شدم سال کنکورم کیست مویی گرفتم و خواهرم خودکشی کرد البته اینا مانع درس خوندنم نبود خودم به اندازه ی پزشک شدن سواد نداشتم رشتم خوبه و دوسش دارم فقط نگرانم دارم پیر میشم و نمیتونم از جوونیم لذت ببرم

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

من بچه بودم خودم سنتور زدن زو یاد گرفتم ولی بابام از این چیزا خوشش نمیومد و فروختنش اگر نگهش میداتشن یا کلاس میرفتم قطعا توی سنتور یه چیزی میشدم

الان هم به جز زبان فارسی ۳ زبان دیگه بلدم ولی تو این مملکت کوفتی کار خوب گیرم نیومد

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
اکثرا همه آدما به اون چیزی که میخواستن نرسیدن ولی حسرت گذشته فایده نداره حداقل از این به بعد یا علی ...

خیلی وقتا دیگه خیلییییی دیر میشه

2706