2733
2734
عنوان

دعوای روز اول عیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 28 پست

تقصیر خودتونه واقعا حالا اگه می خواستی بری خونه مامانت به مهمونای اونا برسی میگفتی وظیفته و اصلا بچت هم مهم نبود ولی چون نتونستی به اونا برسی سر شوهر و مهموناش تلافی کردی....

چه زد و خوردی کردین😢

حالا خوبه کسیم نفهمیده😳

بگو برو ب درک لیاقت نداری من باهات بیام😎

گر درمشکلی سخت گرفتار شدی بخوان این ایه  70مرتبه بگویا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی  (بسیار مجرب است، تجربه شده است)برای حاجت دل منم صلوات بفرستید وبادل مهربونتون بگید انشالله😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط اومدم بگم خیلی زشت جلوی مهمون این کارارو کردن حتی جلوی پدر و مادر و خواهر و برادر  دیگه چه برسه به دوست و همکار

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

یعنی میرفتید توی اتاق همو میزدید بعد دوباره عادی میومدید پیش مهمونا؟😶

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
2731

انقد بدم میاد عید میرن هوار میشن سر مردم .خب میخاین برین مسافرت ونمیخاین پول هتل بدین حداقل تابستون برین وعید مردمو خراب نکنین

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
انقد بدم میاد عید میرن هوار میشن سر مردم .خب میخاین برین مسافرت ونمیخاین پول هتل بدین حداقل تابستون ...

من موندم اینجور مهمونا تو این مملکت زندگی نمیکنن؟؟؟ با یه حساب سرانگشتی دست آدم میاد که یه شام ساده چقد هزینه داره برای صاحبحونه

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
2738
ببخشید ستارتر ولی خیلی خندیدم آخه چطوری همو میزدین دوباره میرفتین پیش مهمونا خیلی با مزه بود 

واقعا همیشه همینیما خسته شدم دیگ اصلا روحیاتمون فکرمون اخلاقیاتون بهم نمیخوره

ب نظر من ک مقصرش خودتی اول اینک از اول :هماهنگ میکردی 😐😐😐دوم :حالا اومدن ک اومدن چیمیشه مهمون داری کنی 😕😕😕سوم:حالا خیال میکردی اصن مامانت مهمونی نداده و نرفتی و اسمون ک ب زمین نمیومد 😑😑😑چهارم:شما دس رو شوهرت بلند میکنی ؟؟؟؟بد اونم میزنه ؟؟؟؟خدا بخیر کنه زندگیتونو 😯😯پنچم:هیچوقت دس رو شوهرت بلن نکن ینی نزار کار ب زد و خوزد بکشه هم غرور تو له شده هم اون . 

حالا ی چی خدایی همو میزدید باز عادی میومدید بیرون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟😟😟😟😟😟😟😟😟😦😦😦😂😂

خدایا فدات 😍😍خوش باشید 
ب نظر من ک مقصرش خودتی اول اینک از اول :هماهنگ میکردی 😐😐😐دوم :حالا اومدن ک اومدن چیمیشه مهمون دار ...

عادی میومدیم ولی من خیلی سعی میکردم بروز ندم از درون کوره اتیش بودم

با دعوت شما اومدند یا سر خود؟

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا