2737
2739
عنوان

شوهرم نمیاد ببرتم دکتر

706 بازدید | 92 پست

شوهرم شهر دیگه کار میکنه ،بعد خودم حامله رفتم دکتر گفت کم کاری تیرویید داری باید بری پیش متخصص دارو مصرف کنی ،خودم نمیتونم برم چون تو شهرستان ما متخصص نیست یاید بریم شهر تنهایی نمیتونم برم به شوهرم گفتم دو روز بیا کارای منو انجام بده بازم برگرد ،تو اسمس گفتم جواب نداد ،حالا برداشته به مامانش زنگ زده گفته منو با شوهر خواهرشوهرم ببرن دکتر اینقدر اعصابم خراب شد روز عیدی ،منم بهش گفتم من باهیشکی نمیرم یا باید خودت بیای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

فعلا دکتر برو برات خوب نیست بعد که اومد سرش خالی کن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین عزیزم حق با توعه

ولی الآن بارداری تشخیص کمکاریه تیرویید هم دادن واست

پس فعلا با یکی برو دکتر که زودتر دارو بگیری بعدا با شوهرت صحبت کن

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤

اس ام اس دادن توی این موقعیت واقعا یعنی چی!؟

قهرید؟

واسه کار به این مهمی پیامک میدین به هم؟

زنگ میزدی میگفتی اینجور و اونجوره قضیه.پاشو بیا و...یا میگفت میتونم و میام یا اینکه به قول خودت تورو با اونا میفرستاد!

پیامک دادن همش عامل سوء تفاهم میشه.

الانم برو با اونا دعوا راه ننداز.

وقتی برگشت دلخوریتو بهش بگو.لابد یه جوابی داره که بده

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2706