2752
2734
عنوان

شام امشب من+عکس. به مناسبت روز مرد(باعشق به همسرخییییییلی خوبم)

| مشاهده متن کامل بحث + 2265 بازدید | 91 پست
میشه درخواست دوستی رو قبول کنین حرف بزنیم

عزیزدلم من اصلا شرایط فرستادنشم ندارم گلم.پست قبول نمیکنه قرص بفرستم.برو تو تاپیک ماه پیشونی.اونجا از چندین ماه قبل نوشتم ک دیگه پست نمیزاره بفرستم عزیزدلم.

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
عزیزم ماهی شکم پر چ ماهی ای بود میشه طرز تهیشو بگی  داخل فر بوده ؟ بنظر خیلی خوب شده بود 😍

ماهی قزل آلا بود عزیزم.اول پیاز بزرگ و رنده زدم طلایی ک شد توش گردو سابیده شده رو ریختم و یه تفت خیلی کوچولو دادم بعد توش دوقاشق مرباخوری رب انار زدم وبعدم سبزی ماهی رو اضافه کردم.سبزی ماهی امادش بیرون هست خیلی خوشبو.کمی هم زرشک از قبل خیس داده شده.گردوش هرچی بیشتر باشه خوشمزه تر میشه.

سبزیش حتما باید معطر باشه.بعدش شکمشو دوختم و تو ماکروویو گذاشتم.ماکروویوم ال جی سولاردامه.

خیلی خوب میشه.باید رو قفسه بالا بزاری.

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اینو دیروز تو یه گروه اشپزی تو تل دیدم

اگه کسی ب جای من گذاشته حالشو بگیر😁😁😁😁.عجب ادمایی پیدا میشن. خب بگو مجبورت ک نکردن عکس بدزدی بزاری کانال و سر مردم و شیره بمالی.اینجوری ک یاد نمیگیری بگو عکس سفره رو میزتو جدا بزار یا عکس ظرفاتو😁😁😁😁😁بیخیال عزیزم اینجور ادما زیادن .خواستی عکس ظرفامم خالی میزارم.🌹🌹🌹🌹🌹

2731
الهییی پایدار باشید..شوهرمنم همینجوره 😍😍😍😍

خداروشکر.شوهرخوب نعمت بزرگیه😘😘😘😘😘

من اصلا تل ندارم.اونم سفره رو میزخودمه و اولین عکس و اینجاگذاشتم.شما عکس سفره منو بزار منم میزارم.یا ...

عزیزم عکس سفره تو از کجا بیارم بزارم گفتم تو یه گروه تل دیدم مخصوص اشپزی که اخرشب پاک میکنه رباتش عکسارو حالا پیدا کردم میذارم من ک نمیدونستم تل نداری فقد گفتم دقیقا این عکسارو دیدم تو تل

عزیزدلم من اصلا شرایط فرستادنشم ندارم گلم.پست قبول نمیکنه قرص بفرستم.برو تو تاپیک ماه پیشونی.اونجا ا ...

چرا قبول نکنه؟ این همه پیج دارن قرص میفروشن با پست میفرستن چجوری پست قبول میکنه؟😕 توروخدا راه بیاید بامن

عزیزم عکس سفره تو از کجا بیارم بزارم گفتم تو یه گروه تل دیدم مخصوص اشپزی که اخرشب پاک میکنه رباتش عک ...

خلاصه گفتم ک بدونی غذای من دست پخت خودمه.حتما خیلی خوششون اومده بود ک سریع کپی زدن😁😁😁😁

چرا قبول نکنه؟ این همه پیج دارن قرص میفروشن با پست میفرستن چجوری پست قبول میکنه؟😕 توروخدا راه بیاید ...

چون میگن دست سازه و مانمیدونیم توش چیه و جعبه و اینا نداره اسم نداره.معلوم نیست توش چیه و نمیزارن بفرستم .بخدا خودم دوس دارم کمکی کرده باشم اصلا دوس ندارم ناراحتتون کنم.اگه امکانش بود شک نکن برات میفرستادم عزیزدلم

من قبل اینکه شما بزاری دیدم چجوری سریع کپی زدن😐😕

میگم که شما عکس ظرفا و سفره منو بزار حرفتون درست.واقعا نمیدونم ب چه نیت داری این حرفا رو میزنی.هروقت عکس ظرفام و سفرم و گذاشتی اونوقت میتونی بیای این حرف و بزنی وگرنه من صد تا عکس از زوایای مختلف سفره و ظرفام میزارم خندم میگیره انقد راحت غذارو هم به اسم خودشون میزنن.برام مهم نیست..خوش باشین.

از همه دوستایی ک نظر لطف داشتن به تاپیکم و غذام و لایک کردن ممنونم.ایشالا عشق خودتونم همیشه پایدار باشه و سال خوبی داشته باشین.💝💝💝💝💝💝💝

میگم که شما عکس ظرفا و سفره منو بزار حرفتون درست.واقعا نمیدونم ب چه نیت داری این حرفا رو میزنی.هروقت ...

😐همچین تحفه ام نبود که بخام به نام خودم بزنم دوست عزیز اتفاقا اون بنده ی خدام از تمام زوایا عکس گرفته بود کاش میتونستم پیداش کنم بزارم هدف خاصیم ندارم اول فک کردم شما همون خانوم داخل گروه هستی که نوشته بود با بچم درست کردم اینارو مثل شما ولی شما گفتی تل نداری اصلا😕

خوش اخلاق.اصلا و ابدا اهل قهر نیست.خیلی مهربون.دوست و رفیق باز نیست.100در100 وقتشو وقتی سرکار نیست ت ...

عزیزم عشقتون پایدار.

خدا همه مردهای واقعی مثل همسر شما رو حفظ کنه.

الهی که سالیان سال در کنار هم خوشبخت باشید.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده