2737
2739
عنوان

شام امشب من+عکس. به مناسبت روز مرد(باعشق به همسرخییییییلی خوبم)

| مشاهده متن کامل بحث + 2265 بازدید | 91 پست

دستت درد نکنه

ولی خواهر جان خیلی ام از بس زحماتش برنیومدی ها

سفرت خوب بود ولی معمولی بود.هم تزیین هم غذاها

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 
😐همچین تحفه ام نبود که بخام به نام خودم بزنم دوست عزیز اتفاقا اون بنده ی خدام از تمام زوایا عکس گرف ...

اتفاقا خیلی خوب شده بود دوس داشتم تموم دوستام اینجا تو شادیم شریک باشن.بعدشم من نگفتم تحفه بود شما اومدی خواستی بگی غذای یکی دیگست و تهمت بزنی.در ضمن هروقت عکس گذاشتی بهتره اینجوری حق ب جانب حرف بزنی.هرچیزی و میشه ثابت کرد ب شرطی ک دروغ نباشه.بعدشم بچه من نی نی کوچولوهست .هنوز یکسالشم نشده ک بخواد کمکم کنه اون سالاد و به نیت نی نیم برای باباش درست کردم..سعی کنیم یه کم به هم احترام بزاریم .درست نیست این کاری ک شما میکنی.بازم براتون ارزوی شادی دارم عزیزم.الان یه عکس میزارم.خداروشکر از الویه بابا هنوز مونده فقط یک نمونه میزارم ک کاربرا خودشون قضاوت کنن.

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستت درد نکنه ولی خواهر جان خیلی ام از بس زحماتش برنیومدی ها سفرت خوب بود ولی معمولی بود.هم تزیین ...

اره عزیزم یه ذره هم جبران نکردم😁😁😁😁با اون تزیینام�😁😁😁😁بچم زیر پام وووول میخورد همش😁😁😁😁ببخشید خواهرجون.ولی خودش خیلی خوشحال شد اخه یکی از خصلتای خوبش قدر شناسیه.کلی تعریف کرد اما باهات موافقم با غذا ک خوبیای یه ادم جبران نمیشه.💝💝💝💝💝💝💝

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
2731
اره عزیزم یه ذره هم جبران نکردم😁😁😁😁با اون تزیینام�😁😁😁😁بچم زیر پام وووول میخورد همش😁😁😁😁بب ...

ن خوب بود ولی تزیین بیشتر قشنگ تره حالا واسه دفعات بعدی

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 
اتفاقا خیلی خوب شده بود دوس داشتم تموم دوستام اینجا تو شادیم شریک باشن.بعدشم من نگفتم تحفه بود شما ا ...

چرا عصبانی میشی من فک کردم گفتی میخای عکسامو به اسم خودت بزنی ناراحت شدم درضمن تهمت نزدم ممکنه یکی از فامیلات تو اون گروه عضو باشه عکسای شمارو زده باشه ب نام خودش اون گروهم هرشب پاکسازی میشه اتفاقا دنبالش گشتم ولی متاسفانه پاک شده بود

خوش باشی دوست عزیز

چون میگن دست سازه و مانمیدونیم توش چیه و جعبه و اینا نداره اسم نداره.معلوم نیست توش چیه و نمیزارن بف ...

وای کجایید مگه شما🙄 کلی آدم هستن ک کانال دارن قرص میفروشن دست ساز و میفرستن همه جا. اگه انقد سخت گیزن میتونین داخل یچیزی بزارید روش مثلا بنویسین قرص آهن😂 ولی خدایی عجیبه آخه. حالا شما ب من یه اس بدین.شاید حلش کردیم. خواهش میکنم😭

ن خوب بود ولی تزیین بیشتر قشنگ تره حالا واسه دفعات بعدی

اره نی نی نذاشت دیگه بیشترازاین وقت بزارم.اخه همسرم خواب بود خواستم تا بیدارنشده تمومش کنم.ایشالا دفعات بعدی عزیزدلم🌹🌹🌹🌹🌹

2738
چرا عصبانی میشی من فک کردم گفتی میخای عکسامو به اسم خودت بزنی ناراحت شدم درضمن تهمت نزدم ممکنه یکی ا ...

نه عزیزم عصبانی نشدم از فامیلامم کسی نیست ک دیده باشه و جایی گذاشته باشه اینو مطمئنم. کار شاقی هم نکردم بیشتر حسم تعجب بود ک چطوری انقد راحت قضاوت کردین.با اونکه من تو پست های بالاتر گفتم تل ندارم.عکس هم براتون گذاشتم ک بگم صداقت مهمترین ملاک تو زندگیم بوده و هست.موفق باشین🌹🌹🌹

وای کجایید مگه شما🙄 کلی آدم هستن ک کانال دارن قرص میفروشن دست ساز و میفرستن همه جا. اگه انقد سخت گی ...

عزیز دلم من کانال و تل ندارم. همینجا هر روز بهم درخواست میدن واسه قرص.ولی چندبار رفتم برای پست قبول نکردن.اگه خودم کارمند پست بودم براتون میفرستادم گلم چون دوس دارم شمارو خوشحال کنم .معذرت میخوام و شرمندتونم عزیزدلم.🌹🌹🌹🌹

وای کجایید مگه شما🙄 کلی آدم هستن ک کانال دارن قرص میفروشن دست ساز و میفرستن همه جا. اگه انقد سخت گی ...

کدوم شهر هستین؟

عزیز دلم من کانال و تل ندارم. همینجا هر روز بهم درخواست میدن واسه قرص.ولی چندبار رفتم برای پست قبول ...

خب من چیکارکنم پس😔توروخدا یه فکری کنین میتونید از یه اداره پست دیگه اقدام کنید بخدا. اگرم نمیتونین حداقل ترکیباتشو بگید محض رضای خدا چی میشه مگه😢 من ب قرصای بیرون اعتماد ندارم ولی حس کردم تو حرفای شما صداقت هست 

خب من چیکارکنم پس😔توروخدا یه فکری کنین میتونید از یه اداره پست دیگه اقدام کنید بخدا. اگرم نمیتونین ...

درخواست دوستی بدین باهاتون حرف بزنم.درخواست قبلیتون و پاک کردم.

عزیزم تو به کجا رسیدی؟؟؟

امشب راجبش تاپيك ميزتم

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2706