2733
2734
عنوان

دلم گرفته .من این عید و دوس ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 31 پست

خدا خودش بهترین راه رو جلو پات بزاره عزيزم،شروع سال که تلخ باشه خيلي بده،منم پارسال شب عید با شوهرم ی دعوا بد کردم بددددا مامانمینا عیدی اوردن بران همونجا باز با هم دعوا کردیم بدجور 😭😭😭😭عید اونا هم زهر شد

امسال جبرات کردم براشون خداروشکر در حالی ک پارسال فکر میکردم تموم شد ديگه و هیچ راهی برای جبران و درست شدن اوصاع نیست توکل کن بخدای مهربون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره عزیزم چرا نمیشه مطمئن باش که میشه منم همین طوری بودم الان آرزوهای تو رو دارم زندگی میکنم امید داشته باش

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

وقتی میبینی نمیتونی دنیا رو عوض کنی ،برو و خودتو عوض کن 

دنیا همینه (گرونی و دوندگی و مشکلات),مردم هم همینطور همه رقمش پیدا میشه انگار جامعه معنیش تو فرهنگ لغت خوب بد  زشت هستش 

بنابراین خودتو عوض کن نگاه و دیدگاهتو عوض کن چون راحت تر از عوض کردن دیگران و دنیا هستش 

سعی کاری کنی که یه حس خوب به دیگران بدی و سالتو با تغییر شروع کنی توکل به خدا 

دنیا با همه ی ابعادش در نگاه تو جاریست ،به خوبی ها نظر کن از بدی ها گذر کن
2738

منم مجردم 

با داداشم حرف نمیزنم 

میخوام منتظر تحویل سال نمونم بخوابم‌یا الکی خودمو‌به خواب‌ بزنم 

خوبه ب نظرتون ؟ 

وقتی تو کامنت ها با کلمات و ادبیات چاله میدانی بقیه رو مورد عنایت قرار میدین و آخر حرفاتون این استیکر رو‌میزارین‌😊 با خودم میگم :اوه شت ..آخه لعنتی چطور میتونی تو اوج درگیری انقدر خونسردی خودتو حفظ کنی آخه 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️😑

چه قدر بده که نه بوی عید میاد نه حس و حالش ،چه قدر بده که هیچ کس هیجان و ذوق تحویل سال و نداره 😕😕

استارتر میدونم خیلی ناراحتی و دلت گرفته ولی با گذر زمان امیدوارم که مشکلاتت درست بشه ،لحظه ی تحویل سال برای همه نی نی سایتی ها دعا میکنم که تو دل کسی غم نباشه☺

روز های خوبی در راه است...💍👩‍❤️‍💋‍👨
منم مجردم  با داداشم حرف نمیزنم  میخوام منتظر تحویل سال نمونم بخوابم‌یا الکی خودمو‌به خو ...

نه اتفاقا بیدار باش و همه ی کدورت ها رو از بین ببر😊

روز های خوبی در راه است...💍👩‍❤️‍💋‍👨
2706