2733
2734
عنوان

دلم گرفته .من این عید و دوس ندارم

764 بازدید | 31 پست

با مامانم قهرم.بابام تموم پولشو داده برای قسط واماش😢با تموم فامیل هم قطع رابطه😢داداشامم چشم دیدن مو ندارن😢احساس میکنم توی جهنم افتادم که دارم تقاص گناهاموپس میدم اونم آدمی که بی گناهم😢خستم😢ینی می سه روزی که ببینم شاغل شدم و با خونواده گرم خودم و شوهرم و بچه هام داریم عید رو جشن میگیریم😢😢😢دلم فقط ی خونواده گرم میخواد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم اميدوارم مشكلاتت حل بشه😞 متاسفانه اين قهر بودن بين همه هست مام با خونواده مامانمو مام بزرگم قهر ك ن ولي رابطه اي نداريم 😕

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽
2728

پدر مادر و خواهرم اینا هم رفتن شمال منم حاملم نمیتونم برم

با فامیل قطع رابطه ایم 

دو تایی موندیم

شاید بریم خونه پدر شوهرم اینا بعد از سال تحویل 

فقط همین 

ولی من بازم خوشحالم پیش شوهرمم  

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2738

من ک داعون تر از همم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

منم ی روزی دقیقا حس تورو داشتم انقد افسرده شده بودم ک اصن حرف نمیزدم از ناراحتی و همین سوالو از خودم میپرسیدم. ولی الان هر روزی ک شوهرم پیشمه برام عیده چون واقعا خوبه. صبر کن ی روزی به یجایی میرسی ک این روزات یادت نمیاد. ایشالا ک بهترینا نصیبت شه عزیز دلم.

مواظبِ حرف هایتان باشید، حرف ها گاهی از زباله های هسته ای هم خطر ناک ترند، بعضی هایشان را در هیچ جایِ این کره خاکی نمی توان چال کرد...
2706